Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj ha az idősebb pasikhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha az idősebb pasikhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

A legtöbb korombeli fiú gyerekes és még az osztály "legjobb pasijai" sem érdekelnek különösebben. Az egyik nap átjött apám kollégája, és végig azon gondolkotam, hogy mennyivel vonzóbb mint egy tini fiú. borostás, izmosabb stb.

Ez jelenthet gondot a későbbiekben? Szülők hogy fogadnák ezt?

15l



2017. ápr. 17. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek jönnek be?
2017. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is bejönnek a tini csajok :)
2017. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én meg a fiatalabb lányokhoz, nagy dolog :D

Amúgy a korodbeli fiúk valóban gyerekesek, nincs abban semmi meglepő hogy az idősebbek érdekelnek. Az meg hogy külsőre kiket találsz vonzónak ízlés kérdése.

2017. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Gondot akkor jelenthet, ha pl. csak kiakarnak használni, neked nem tűnik fel, és így ki is használnak.

Szülők hogy fogadnék? Nem ismerjük a szüleidet.


Am nekem is bejönnek a tinilányok :D

26F Szabolcs megye

2017. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Nyilvánvaló, hogy baj lenne, ha apád kollégáival szűrnéd össze a levet. Elég ocsmány, amikor tizenéves kislányok apjuk korabeli, szőrös pasikkal kavarnak.

Ettől függetlenül érthető a vonzalom, minden tinilánynak van olyan korszaka, amikor megkívánja az idősebb, szexisebb pasikat, ez természetes. A hormonok már csak ilyenek.

De azért inkább várj még egy pár évet, és ha lehet, ne apád munkatársai közül válassz párt magadnak. Mire nagyobb leszel, addigra a kortársaid is elég férfiasak lesznek.

Azt csak halkan jegyezném meg, hogy ha egy 40-50 éves pasi (mint pl. apukád kollégája) kíván meg egy 15 éves kislányt, az már erősen beteges és perverz, és jó esetben a törvény is bünteti. Szóval csak óvatosan. Én a helyedben ezt a témát nem említeném otthon.

2017. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Látod, máris mennyi perverz idetolta a képét. Sok sikert a privát üzenetekhez. :D
2017. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Apakomplexus?
2017. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy baj
2017. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2017. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!