Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom sokkal idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom sokkal idősebb pasikhoz, férfiakhoz? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, bár mindenki sokkal idősebbnek néz, olyan 17-18-nak. Pedig nem is pingálom magam, nem öltözködöm kirívóan. Minden korosztájjal nagyon jól megtalálom a közös hangot. A gondolkodásom is komolyabb egy "átlag" 14 évesénél. Egy okos és értelmes lány vagyok. (Nem vagyok egoista, csak szeretném, hogy nagyjából kapjatok egy képet rólam.) Nem értem miért, de a nálam 5-10 évvel idősebb pasik jönnek be. A korosztályomba senki sem tetszik, nem jönnek be. Ez miért lehet? (Nincs apakomplexusom :D )
2016. jún. 11. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Kb. minden második 14 éves lány azt gondolja magáról, hogy ő érettebb a koránál, ez természetes jelenség. Majd elmúlik.
2016. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És én miért vonzódom idősebb nőkhöz? Azért, mert anyakomplexusom van :D
2016. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én nem jönnék össze nálam 10 évvel idősebb pasival. Egyszerűen csak nem értem miért nem a korosztájomból tetszenek a fiúk.
2016. jún. 11. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem veled van a gond, a környezetedben egyszerűen csak rondák az emberek :) most mondhattok akármit de ez az én véleményem, magyarországon 1/5000-hez hogy találsz egy helyes,normális fiút, lányoknál is ugyan ez az arány kb
2016. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig a te válaszod segített a legtöbbet. Lehet igazad van... :D
2016. jún. 11. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Az elsőnek igaza van.
2016. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg amíg nem ismertek személyesen, addig ne döntsétek el, hogy én milyen 14 éves vagyok:)
2016. jún. 11. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik a saját korosztályom. eddig két pasim volt. az egyiknél épp h 16 múltam ő volt 27. a mostani meg akivel kavarok én vagyok 17 ő meg 25. nincs ezzel baj. de jobban örülnék egy saját korosztálybelinek :D sok a problémánk.
2016. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8: Ne légy magadra büszke.......


Kérdező: Okos, értelmes lány nem írja a "korosztájjal" szót így...... ;)


Az a lényeg,hogy ilyen idős pasikkal közel sem gyere össze...

2016. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
senki nem mondta h büszke vagyok. csak személyes tapasztalat.
2016. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!