Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Idősebb (24+), örök-magányos...

Idősebb (24+), örök-magányos pasikhoz szól a kérdésem. Belőletek mit vált ki, mikor genetikailag felsőbbrendű fiút láttok? (az utcán vagy bárhol)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl ~14 éves, de már közel olyan magas mint te, a vállszélessége is jónak számít az ő korában, és az arca is szép.


Szinte rá van írva, hogy a kolégiumi évei alatt egy átlagos hónap alatt több lányt fog pucéron látni, többet fog bulizni, többet fogja jól érezni magát, mint te egész életedben, és ehhez egyszer nem kell elmennie egy edzőterembe, vagy blogokat/könyveket olvasnia arról, hogy hogyan fejlessze a képességeit, hogyan ne legyen "socially awkward" stb, mert egyszerűen "ott van benne az X".

Kétségkívül már gyerekként annyi figyelmet kap a korabeliektől (főleg a lányoktól), hogy elkerülhetetlen, hogy ne váljon 18 éves korára valóságos önbizalombombáva, végtelenül alacsony gátlásokkal.


Ha a fiatalkor egy csupor lenne, akkor mondhatnánk, hogy ő majd egész biztosan kinyalja fenékig, miközben neked egy csepp sem jutott.


Én rendkívüli módon szubhumánnak, génhulladéknak érzem magam az ilyen helyzetekben, ugyanakkor sajnálom magam, amiért génhulladék vagyok. Az némi jó érzéssel tölt el, hogy legalább a fiatalabb fiúnak kétségkívül nem lesz ilyen magányos, üres élete, de - hogy egy nagy költőt idézzek - "sekély e kéj".


2016. okt. 25. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én is így érzek állandóan (16F)


az az érzés mikor ránézel és látod h ez 5-6centivel feletted van az evolúciós ranglétrán : - (

2016. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Bár nem tartozom a címzettek közé, és talán felesleges a válaszom, de azért gondoltam megjegyzem, sok "genetikailag felsőbbrendű fiú" nem fogalmaz igényesen, és sokuk nem is tölt sok időt a szellemi fejlődéssel, nagy költőtől pedig elenyésző százalékuk idézne.

Az edzőterembe járással és a blogokkal/könyvekkel sincs szerintem semmi probléma, sőt, kitartással, akarattal egy kevésbé előnyös megjelenésből is lehet előnyöset kihozni, ki mennyire szánja el magát rá.

A sok nőzés, bulizás sem feltétlenül pozitív dolog, ki hogy közelíti meg.

22N

2016. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem ezeket a kérdéseket.

Én magas vagyok, kondizok picit szélesebb a vállam, elméletileg jóképű is és még sincs tökéletes életem. Sőt az életem tele mindig problémákkal, megpróbáltatásokkal. Sosem volt 1 barátnőm sem. Folyton csak teljesítek suliban/munkahelyen és semmit nem kapok.


Picit idegesítőek nekem ezek a kérdések. Attól mert erős marad valaki az életben még ugyanúgy lehet rossz élete, mint bárki másnak. Az csak interneten terjedő kamu, hogy nekem hú de szép életem van. Majd talán lesz, ha mindent önerőből kiteremtek. De azt bárki más is meg tudja csinálni magának.

2016. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Abszolút nem érdekel.
2016. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Már megint egy lúzer, aki a genetikát okol mindenért.


3#

Pedig egyszerű. Kitalálják ezt a "genetikailag felsőbbrendű, tökéletes férfi mindent megkap" maszlagot és ezzel nyugtatják magukat, hogy ne kelljen szembenézniük azzal, hogy nagyrészt a saját hibájukból sikertelenek az életben.

2016. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Paraszt fehér lovon, én vagyok a kivétel! :D Nekem genetikai okok miatt nem lehet párkapcsolatom. Nem tehetek róla. :) De amúgy igazad van, viszont kivétel (jelen esetben én) mindig van.
2016. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

6#

Te aszexuális vagy, ugye? Elismerem, hogy ez nagyon megnehezíti a helyzetedet, de én nem az ilyen fajta emberekre gondoltam. Az itteni emberek nincsenek ágyhoz kötve, nincs komoly testi fogyatékosságuk, csak egyszerűen igénytelenek és nagyon gatlasosak. De ha összeszednék magukat, akkor a 99%-uk talalhatna magának valakit. Csak ugye könnyebb itt nyavajogni.

2016. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az miért jó, ha egy hónap alatt több lányt lát valaki pucéran?
2016. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, de remélem számít a válaszom. Ha jellemileg is annyira rendben van, mint külsőre, akkor nem zavar. Még kicsit örülni is szoktam, hogy legalább valakinek összejött az élet, és nem kellett ezeken keresztülmennie, mint nekem. Amikor csak a külseje és a gátlástalansága miatt sikeres valaki, az már zavarni szokott, de nem tudok mit csinálni ezzel.
2016. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Ezt átlagos emberi kérdésnek is feltehetted volna. Mert akkor említhetnéd az örökszűz bányarémeket, akiket senki nem hív meg buliba. stb... Tippelj. Nem bulizással hanem jó esetben hasznos dologgal tölti majd az idejét.
2016. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!