Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van 1 srác, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van 1 srác, aki anno vissza is igazolt fb-on, együtt voltunk lenn Szegeden a gyermek és ifjúságpszichiátrián, most meg elhívott randizni, de valamiért meg haragudtam rá, hogyan tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Szegeden napi szinten láttam anno, most is Szekin sokat láttam, sokszor összefutottunk, és taliztunk így futólag, meg kb 1 hónapja is a gyiviben amikor benn voltunk spanommal/havercsaj/ bevittük az exe cuccait. Anno mondta hogy visszajelöl, küldjek magamról képet a mostani időkből, és szóba hoztam hogy talizhatnánk. Most jött volna ell nyáron ennek az ideje, a napokban ellhivott Tamásiba hogy menjek le, és onnan lementünk volna ketten randiként Siófokra Balatonra. Meg is beszéltük, odáig szép és yooo volt minden, utánna írtam neki sokat me nem válaszolt, de ez azért volt, me nem ért rá, megírta és én ezt nem tudtam. Utánna kikapcsolta a chatet és letörölt. Öcsém fb.jábol írtam neki és sajnos utólag olyanokat, amiket megbántam, mert szeretem, és hiányzik, 1 hónapja láttam még a 18.-ik szülinapja előtt, mielőtt ki engedték a gyiviből./öcsém fb.-ját én csináltam és tudom is a jelszavát meg az e-mail címét is, és közösen használjuk öcsémmel, mielőtt az lenne, hogy turkálok benne, öcsém most kezdi a fb-ot használni, mert 13 lesz októberbe./ Azt mondta hogy megharagudott és haggyam békén végleg, szóval ellküldött, de a taliban benne van csá. De mondtam neki hogy bocsánat és csak még jobban bepipult. Aaaa és annyira yooo lett volna randizni is vele, meg szeretem is minden, de....nem tom má csak reménykedek benne hogy TALÁN meg tud bocsátani me szemét voltam. És meg bántam mindent tegnapról. Kb tegnap este óta sírok/jobban mondva könnycseppeket índitok utnak párszor/ amikor eszembe jut mindig, meg amikor vissza olvasok, meg hogy megint hülye voltam és mindent magamnak köszönhetek. SZOKÁS SZERINT...Ilyenkor mit lehet tenni azonkívül hogy várok és beletörődök, me ha keresni fog akkor tudom hogy fontos vagyok neki és jelenthetek számára valamit. Meg az mi, hogy megharagudott, de azért a taliba benne van, miután rákérdeztem, de sehogy se fog elérni, me törölt és kikapcsolta nekem a chatet? Vagy hogy lehet ilyenkor kiengesztelni, hébe hóba talizunk Szekin/Szekszárd/is, de ez a randi most jól jött volna hogy kicsit talán meg ismerhetjük jobban egymást és jól érezzük magunkat ketten, meg hogy lesz e köztünk valami a későbbiekben? Hiába beás, meg állami gondozott volt, a báttyánál lakik Tamásiba, dolgozik tisztességesen 18 évesen. Közös ismerősünk álltal megadtam a számomat neki ha szeretne tőlem valamit, de nem tudom hogy fel e fog hívni ezek után. Nekem meg életkedvem nincs tegnap óta me ellszurtam mindent, idáig meg tök jól el beszélgettünk fb-on is meg a gyivibe is amikor benn voltam és mielőtt meg beszéltük volna a randinkat.19/L
2016. aug. 13. 22:58
 1/8 A kérdező kommentje:

* bocsánat ő haragudott meg énrám... Nekem meg életkedv 0

kb tiszta depis lettem.

2016. aug. 13. 22:59
 2/8 A kérdező kommentje:
Yaaa és mielőtt ítélkeznétek, azért írtam neki sokat, me nem szeretem ha kérdezek valamit /témakezdésnél is/ ha nem válaszolnak nekem.
2016. aug. 13. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Haat ja.
2016. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi hat yaaaa? :O Valaszra vartam nem 1 2 szavas mondatra bocsi...:D
2016. aug. 14. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ühüm.
2016. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek most csak idő kell neki amig megbocsat? Mert ha fontos vagyok neki ugyis keresni fog.
2016. aug. 14. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj, szerintem én izé nem is tudom, de szerintem nagyon izé, de ha gondolod, akkor nem is tudom.
2016. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
xDDDDDDDDDDDDDDD Hat ez a mondatod nagyon ertelmes! A sok ize...vegem:D
2016. aug. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!