Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy mindig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Miért van az hogy mindig a ribizli lányok jönnek be? A normális lányokat pedig sose veszem észre? Ez később fog változni? 18/F

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos ezzel a legtöbb srác így van, ezért a normális lányok csak szívnak, de te legalább beismered, hogy azok jönnek be, és nem rinyálsz azért, hogy nem találsz egy rendes lányt sem. Hogy válaszoljak is a kérésedre, lehet, hogy ha majd elmúlik pár év, akkor ez változni fog, mert érettebb leszel, és rájössz, hogy a ribizlikkel nem lehet normális kapcsolatot kialakítani. De az is simán lehet, hogy így marad. Nem látok a jövőbe.
2017. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
hat ha igy alsz hozza akkor ez igy is marad,en pl egyaltalan nem vagyok olyan lany,söt,feltuno sem,a baratom meg inkabb az ilyen meno csavok köze tartozik,és mégis eszrevett,megismert és imadja a személyisegem.17 eves,az elözö baratnöje,meg hat igen,elegge ribizlis.ez rajtad all,ha nem félsz ujat kiprobalni akkor csak hajra ;)
2017. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld kéz :) Szeretném hogy ez változzon csak nehezen megy sajna de egyszer megtörik a jég :D
2017. ápr. 20. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ismerkedj értelmesebb lányokkal, akiknek nem 5 kg vakolat van a fején és nem picsognak minden szombat este holtrészegen. Milyen édesanya lesz szerinted ezekből? Arra az 1-2 menetre biztosan jók, de gumit húzz, mert az ilyenek igazi baktériumtelepek. A nőkről való világképed azután fog változni, ha nem ezek a kis jelentéktelen pontok lesznek a példaértékű "nők". Én azért drukkolok neked.
2017. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tibusz87 válasza:
64%

Öregem. 10 éve Én is így voltam,meg nem is. 29/F.

Bejöttek a pitsák... (Nem kívánok ezzel bántani senkit. Ez egy elfogadott megnevezése ezeknek a lányoknak.)

De nem voltam válogatós. Hajtottam a kalandot, de titkon valahol vágytam egy normális életre. Most normális kapcsolatom van, egy gyönyörű lánnyal. Nem pitsás, de ha megkérem öltözzön ki, megteszi, és máris van egy konszolidált, és egyben pitsás párom is. Egy nő értékeit nem "apuci pénze" hordozza magában, sokkal inkább a személyisége. Keress olyat, aki konszolidáltan pitsás.

Mondják, hogy "Qrvából lesz a legjobb feleség!". Lehet van benne valami. Viszont egy anyatipusú visszafogott lány, aki tud Qrvás lenni (mikor csak ketten vagytok egy romantikus este után) megfizethetetlen... Na ilyet keress. És minden vágyad teljesül. :D

2017. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Jól hangzik :)
2017. ápr. 28. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!