Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha ránézek akrámilyen nőre, az jut eszembe, hogy biztos egy hatalmas ribizli és még csak meg sem szólalnak a nők, tudom, hogy hazudni fognak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 00:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem szoktam hazudni.

Nem vagyok ribizli.

Lány vagyok.

2016. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
A nőgyűlölet előrehaladott stádiumában vagy. Normálisnak éppen nem normális, de nem vagy egyedül ezzel az állapottal.
2016. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Minden nő ribi, csak van aki megtanul viselkedni. Az egyest is el lehetne csábítani simán egy jó dumával, kiállással. Senki sem elérhetetlen.
2016. aug. 3. 00:34
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Minden nő ribi, ez alatt mit értesz? Hogyan definiálod a ribit?
2016. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
53%
Ejj, kezdek én is elérni arra a szintre, hogy ezt higgyem. Annyiszor átbäsztak, hogy már számon sem tartom.
2016. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Úgy definiálja a ribit, hogy minden nő, aki mással dug, nem vele, mert ő egy életképtelen selejt.
2016. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Onnan, h teszteltem a teóriámat élőben is, és neten is. Előbb itt is belefutott egy csajszi ebbe. :D Egy kérdés alatt írja, hogy mennyire kúrna egy 39éves tapasztalt férfival, vége lenne tőle, erre bekamuztam neki, hogy ilyen férfi vagyok, majd a végén a levele:


"Most kéne annak jönnie, hogy nem is válaszolok, de inkább rendes leszek és megteszem, bár letöröm a szarvadat egy picit. Foglalt vagyok, bár ez sok férfinak nem számítana. Azért ne írj vissza csúnya üzit! Köszönöm :)


Legyen szép az estéd!"


Szóval lekúratná magát simán egy buliban, akárhol, ha a barátja nem lenne ott, ez csak neten írja, h pasija van. xD

2016. aug. 3. 00:43
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert ilyet köztudottan KIZÁRÓLAG csak a nők csinálnak. És mivel egyet sikerült lebuktatnod, a maradék 3,5 milliárd is ilyen.
2016. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj tudod, hogy te eleve nem tartod egyenértékűnek a nőket, abszolút ez érezhető az írásodból
2016. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nem tud engem elcsábítani egy idióta férfi. Nem a duma a lényeg, hanem a tettek és a rám fordított idő mennyisége!

2016. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!