Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok csajozni? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok csajozni? 16/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok se túl jóképű se túl izmos, de elég magas vagyok és eléggé vékony. Nagyon udvarias vagyok, és ez mindig igaz, a lányokkal meg főleg. Nagyon humoros vagyok, mindenből viccet tudok csinálni, és elég gyakran vagyok a figyelem középpontjában. A lányokkal is merek beszélgetni, elég sok lány barátom is van, mégse jövök be egy lánynak se bármit is csinálok. Mit tehetnék másképp? Min változtassak?

2017. ápr. 19. 23:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Talán próbálkozz éretebb lányoknál, talán picit idősebbeknél.
2017. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán lehetnél egy kicsit rámenősebb, nem azt mondom, hogy legyél erőszakos, de ha nem csak a jópofi lelkifröccsös barátkájuk akarsz lenni akkor annak érdekében lépeseket kell megtenned.
2017. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

túlságosan jófiú vagy, az a te bajod


az udvariasság csak akkor jó, ha nem szertartásos, hanem imponáló: azaz mindig érezze úgy a lány, akivel udvariasan viselkedsz, hogy a figyelmességed személy szerint neki szóló bók, már-már flört! Az udvariasságod legyen a férfiasságod része - amikor egy lányt előre engedsz, akkor te is, és a lány is érezze, hogy azért teszed, mert Férfi vagy, és ő Nő. Ez érezhető, de csak ha jól csinálod.


a humor és a viccesség is csak akkor jó, ha nem csillantod meg akármikor, akármelyik lánynak, hanem azoknak tartogatod, akik tetszenek. érezze, hogy személy szerint őt akarod megnevettetni!


A lányokkal legyél kedves, de ne barátkozz velük, mert akkor bevesznek a csapatba, és -ahogy a romantikus vígjátékokban szokták mondani- bekerülsz a barátzónába, és megszűnsz férfinak lenni a szemükben.

2017. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy miért nem jön össze. Én csak örülnék ha egy ilyen fiú udvarolna nekem

L

2017. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

nekem kicsit csalódás, hogy egy ilyen számodra fontos dologban kérsz tőlünk tanácsot, de aztán semmiféle reakcióra nem méltatod a válaszadókat

ez némileg más képet fest rólad, mint te magadról

2017. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, bocsi de későn tettem fel a kérdést, és ma suli volt és most értem haza, csak most volt időm elolvasni a válaszokat. Akik eddig válaszoltak, azoknak meg nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 20. 13:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Oké, igaz :) elfelejtettem, hogy szabin vagyok, és nincs hétvége :) Bocsi

amúgy én voltam a #2 is, ha tanács kell, szólj bátran

30F

2017. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

vagyis nem a #2, a #3

a hosszú

2017. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én sem értem a dolgot. Ha gondolod, küldj képet, és megmondom, hogy a külsőddel van -e a gond.
2017. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 farkalo válasza:
szerintem egy kicsit huzodj visza aztán megint gyere elö. de még tanul jol is és akkor felfigyelnek rád. ja és ne üzz perverz vicceket mert én is igy rontottam el
2017. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!