Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit és mit hagytam ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit és mit hagytam ki azzal ha 18 éves vagyok és középiskolás éveim alatt sosem próbálkoztam csajozni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem sikerülne ezért sosem próbáltam meg,pedig volt pár lány aki nagyon tetszett nekem.


Általános iskolában is egymagam voltam.


Mennyit hagytam ki hogyha sosem kerestem lányok társaságát?


2016. nov. 19. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyeneket, elkezdeni sose késő, vannak olyan lányok akik kifejezetten örülnek, ha a fiú először elég béna, meg izgul, de azért egy időután zavaró lehet szerintem..

17F

2016. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor úgy érzem, hogy épp itt az ideje elkezdened! ;)

Ne így állj hozzá, hogy úgy sem sikerülne..., pl ha az én kiszemeltem szólítana meg engem, én tuti nagyon boldog lennék! Veszíteni valód nincs!:)) Ha esetleg még van kérdésed, akkor írj nyugodtan, akár privátban is.

2016. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem túl sokat, az intenzívebb dolgok egyetemen történnek. Valószínűleg az összes lány osztálytársadnak amúgy is 24 éves faszijaik vannak.
2016. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!