Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! El tudnátok képzelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! El tudnátok képzelni magatok mellett egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés

Külsőre semmi extra 175 cm 80 kilo, rendszeres sport mellett, rövid barna haj, barna szempár


Belsőm az valamivel összetettebb mert alapvetően nagyon kedves és segítőkész alkat vagyok, de ha lenéző velem valaki vele sokkal inkább vagyok indulatos mint kedves. Őszinte embernek tartom magam így muszáj vagyok megemlíteni, hogy alapvetően elég laza vagyok (mondhatod komolytalannak is), mindig nevetek, mosolygok és szeretek örömet okozni az embereknek. Szeretem ha valakit boldoggá teszek vagy csak jobb kedvre derítek egy fárasztó szóviccel akár... :D Úgy tartom a nevetés a legjobb gyógyszer mindenre :) Ettől függetlenül ha a helyzet úgy kívánja komoly is tudok lenni, azzal sincs problémám. Iskolában nincs problémám jó tanuló vagyok, vannak céljaim a jovőmmel kapcsolatban. Viszont egészen biztosan nem válik előnyömre hogy önbizalom hiányos vagyok sokszor és ezt néha nagyképűséggel leplezem, de ezen nagyon igyekszem változtatni.


Mindennapjaimban sportolok minden nap, nagyon szeretek mozogni, hétvégente nem csinálok nagyon semmit, tekintve hogy nincs jelenleg kivel elmenni valahova, pedig annyi vicces program lenne :D Nem vagyok társaság kedvelő, én vagyok a megtestesítője a ,, kettő még társaság, három már tömeg " szólásnak. Ebből adódik, hogy nem vagyok bulizós, sokkal inkább nézek meg egy filmet valakivel. Egyáltalán nem hasonlítok a mai srácokra szerintem, de nem is baj szeretek egyedi lenni :)


Tudom hosszú és könnyen lehet zavaros is, de ha már ezeket a sorokat olvasod kérlek fogalmazz meg egy véleményt rólam :) Pozitív, negatív minden nézetre kíváncsi vagyok, csak arra kérnék mindenkit hogy kultúráltan nyilvánítson véleményt... :D 17/F



2017. febr. 6. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen,szerintem jófej lehetsz, csak a nagyképűségen (ha tényleg az vagy) próbálj változtatni :D az meg, hogy nem hasonlítassz a mai "srácokra", egyáltalán nem baj, sőt :D az egyediség nem az ha mindenki tiszta seprűfej meg kacsaszáj, mert minden olyen ember azt mondja magáról, hogy egyedi :D :'D
2017. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, de nem nagyon jöttem be a lányoknak sajnos, de ez van. Több szerencsét neked:)

19F

2017. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Alapvetoen nincs veled probalema :) persze teljesen mas eloben mint igy leirva, de az elmondottak alapjan tok normalisnak tunsz :) Es az, hogy nem olyan vagy mint a mai "fiu"-nak nevezett lanyok (tisztelet a kivetelnek) az meg tok jo mert toluk elkap a hanyinger :D

15/L

2017. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El.
2017. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És én?

Okos vagyok, emelett ravasz, ambíciózus.

Magamat helyezem előtérbe, segítek másoknak ha kell, állagbarát vagyok, de ha egy olyan helyzet van mindenképp magamat mentem.

Köcsög vagyok, de emellett visszahúzódó.

Mély, nehezen megfejthető gondoltaim vannak, ölni is tudnánk a céljaim eléréséhez, hideg vérrel, de nem teszem nem fogok börtönben rohadni.

Emellett imádok nevetni is.És mások mit látnak? A kitűnő tanuló, nevetős lányt, és találtam magamnak én is valakit, igaz, elég nehezen.

Ne add fel.

16/L

2017. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*állatbarát.

Bocsánat a gyér fogalmazásmódért, és a hibákért.:D

2017. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát szerintem egy kedves srác lehetsz. Mármint a leírásod alapján. Ez mindenkinek jó pont, hogyha nem vagy olyan mint a többi mai srácok. Gondolom nincs baj a csajozással. Bár igaz, hogy leírtad, hogy nagyképű vagy. De ezen bárki tud ezen változtatni. Úgyhogy emiatt ne aggódj. Ha majd idővel eljön egy lány az életedben, akkor már lesz ok a változásra. Különösebben így amit leírtál a külsődről, biztos jól nézhetsz ki. 14/l
2017. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!