Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lany sincsen aki tetszene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany sincsen aki tetszene nekem az iskolambol ezert a facebookon kerestem par lanyt es beszelgettem is veluk meg joban vagyunk de eggyikkel sem sikerult osszejonnom tudnatok legyszi adni egy pár tanácsot?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne facebookon ismerkedj. Másodszor is, ne azért gyere össze egy lánnyal, mert kapcsolatot akarsz. Annak semmi értelme. Inkább várd meg, hogy megtetsszen valaki, és ha viszonozza nyert ügyed van. Ha nem, így jártál, majd jön valaki, aki viszonozni fogja. Harmadszor: Ha hajkurászod a szerelmet, akkor nem fog jönni. Én legtöbbször akkor leszek szerelmes, amikor már teljesen belenyugodtam abba, hogy nem tetszik senki. Legyél türelmes, majd eljön a te időd.
2017. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a választ
2017. ápr. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!