Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha észre se vesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha észre se vesz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki tetszik szinte nem is vesz észre...egy más lány miatt. Mit tegyek ez ellen?

2017. ápr. 26. 20:44
 1/2 anonim válasza:

itt nincs mese, vetkőznöd kell!!

Amúgy meg sose értettem ezt, ha teljes mértékben les*ar akkor minek kaparsz utána?? Mégha nem is ismerlek én leszek rosszúl ettől az egésztől, mármint ilyen pocsék emberi viselkedéstől, de hátha te magadat ennyire tartod akkor sok sikert amit ajánloattam az garantált sikert, ha csak nem vagy olyan rohadt ronda, mint egyik lány osztálytársam, mert akkor meg mindenki csak elfordulna.

2017. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van egyesnek, az a legbiztosabb módszer.

De van egy nehezebb is, én ezt ajánlom: Menj oda hozzá és beszélgess vele.

Nagyon nehéz ez, de azért gondold át...

2017. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!