Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire normális hogy 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális hogy 20 éves létemre soha nem voltam még szerelmes egyetlen lányba se?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni hogy nincsenek bennem se érzések se érzelmek.

2017. ápr. 28. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok mimt te valahogy eddig nekem se jött össze a szerelem:/
2017. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megsem próbálod?? Mármint esélyt sem adsz a dolgoknak, mert bemagyarázod magadban, hogy neked nincs esélyed, amúgy meg lány ismerőseid vannak??? Ritkán van úgy az emberrel, hogy meglát valakit és egyből beleszeret, sőt szerintem az is csak erős testi vonzódás és vágyakozásból adódik, mert azért érzelmikötést kialakítani több időbe telik és ha nem is ismerkedsz akkor a csodát ne várd, hogy majd egyik pillanatról a másikra, de ha úgy érzed üres vagy belül, akkor mindenképp szakember felkeresését javaslom, hátha megtudja oldani apróblémát, habár ha nem lelki oka van, szerintem ennek inkább lelki oka van, mármint értem mire akarsz kilyuakdni, hogy valamilyen pszichotikus betegséged van, de nem vagy pszichopata, mert ők nem nagyon hangoztatják ezt fűnek fának, mert éppen az a céljuk, hogy mások bizalmába fékőzzenek, úgy meg elég nehéz ha olyan "táblával" mászkálsz a nyakadban, hogy idenézz kattant vagyok, meg alapból a kérdés sem merülne fel benned, hogy esetlegesen valami gond van beled, elvégre nincsenek érzelmeid és neked az úgy jó, ha már van valami, akkor csak a gátat kell áttörni, ami érzelemmentességet váltott ki belőled.
2017. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tábornok úr válasza:
És fiúba?
2017. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meleg nem vagyok ugyhogy felesd el
2017. máj. 2. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Aszex vagy tuti. Prüdek a szüleid.meg gyerekkorod ota vmit fanatikisan vegzel. Meg tuti haveri tarsasagod sincs.
2017. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adj egy eselyt a kukinak 😉
2017. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egyszerűen még nem találkoztál olyan lánnyal, aki megfogott volna vagy csak nem veszed észre/ esélyt sem adsz neki(nem a k*rváktól kell várni a szerelmet). Plusszban még lehet hogy már teljesen rágörcsölsz erre az egészre és bebeszéled magadnak hogy neked márpedig nincsenek érzéseid. Legyél sokkal nyitottab. Egyébként volt már barátnőd?

L

2017. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az életbe nem volt még barátnőm mert mindegyik lány mindig vagy elküldött a közeléből vagy elmenekültek
2017. máj. 31. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!