Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek ez már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ez már nagyon kövér/visszataszító?

Figyelt kérdés
181 cm magas vagyok, 71 kg. 17/L
2017. ápr. 29. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kövérnek nem kövér, csak hát a magasságodtól sokan megilyedhetnek. És egyébként is, attóp függ hogyan oszlik el ez a súly rajtad. Kép nélkül nehéz kitalálni hogy milyen arányban van jelen rajtad izom-zsír.:)
2017. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondva leginkább zsír, nagyjából egyenletesen megosztva jutott mindenhová. Valójában én jól érzem magam a testemben, csak attól tartok, hogy a súlyom (és igen amint mondtad, a magasságom is) eltántorít mindenkit.
2017. ápr. 29. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen milyen magas vagy. :) egyébként nincs a súlyoddal semmi baj. Egy magasabb pasit kell találnod és van egy jópár. bár nekem is tetszik az hogy ennyire magas vagy illetve magasabb mint én de nekem másképpen tetszik és ez hosszú hogy miért. :) 19/F
2017. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló voltam. Egyébként ismerek egy olyan magas lányt mint te és neki is van fiúja bár neki 5 centivel kisebb de szeretik egymást. :) és tudok olyat is aki 185 centi és 195 centis fiúja van szóval te is fogsz találni párt nyugi.
2017. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a súlyod pont reális a magasságodhoz és abszolút nem a kövér kategóriába sorolandó.
2017. ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

183/67 vagyok. Voltam 77kg is, de akkor is lépten nyomon le lettem soványozva. Nálad inkább a magasság lehet az amire a többség csak néz hogy "hűűű :O"

30/f

2017. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!