Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnyáknak lehet egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyáknak lehet egyszer barátjuk/vőlegényük/férjük?

Figyelt kérdés
A kérdés ez lenne. :) A csúnyán belül azt értem,hogy tényleg az. 173 cm 70 kg (hájas) leginkább a combra összpontosult felesleg. Pattanásos bőr,hát,váll. Arcon leginkább hegei,de vannak pár pattanás is. Hiába voltam kozmetikushoz,nem segít. Nagy orr,állandóan feltöredezett haj. + elég félénk,csendes személyiség. Van esély,vagy vegyek egy macskát?

2017. ápr. 17. 22:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Félénk és csendes személyiség nálam például azonnal egy hatalmas nagy előny lányok terén:)


Ne aggódj, egyszer mindenki megtalálja a magának valót.

Meg a belső többet ér amúgy is, mint a külső..

17/F


Meg szerintem 70kg az határon belül van. Használj az arcodra körömvirágkrémet, meg hasonlók. Sportolni is elmehetsz ha van kedved:)

Macskát még ne:D

2017. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

Persze hogy van esély :)

Apukám is ugyan ilyen volt és mára már semmi nem látszik rajta.Ez természetes :) Biztos vagyok benne hogy nem kell macskat venned.hany eves vagy?

2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Tizenhét éves vagyok :) .
2017. ápr. 17. 22:29
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

1. 173cm/70kg nem nevezhető hájasnak, inkább csak enyhe túlsúly, amit ha nagyon akarsz, akár le is dolgozhatsz.

2. a pattanásos bőr szintén könnyen kezelhető, egyrészt el kell menni egy bőrgyógyász orvoshoz tanácsot kérni, másrészt odafigyelni, hogy neme valamilyen mosószer- vagy ételallergia váltja-e ki

3. a töredezett hajon szintén segíteni tud segíteni a bőrgyógyász, vitaminokkal. Alapesetben nem szabad túl gyakran mosni, max heti 1-szer, és a legalacsonyabb hőfokon, hajszárítóval meg kell szárítani.


Az alapkérdésedre válaszolva meg persze, hogy lehet. Ne ásd el magad, mint ahogy most teszed, és ha szereted magadat, és lesz egy pozitív kisugárzásod, megtalálod a párodat :)


Ráadásul minden rosszban van valami jó: átlagosan szép nőként nem fogsz szoknyavadászok áldozatává válni, mert aki szeretni fog, nem csak a bomba külsődért fog szeretni.

2017. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%

Mindig lesznek elkeseredett kukik, akiknek mindegy csak lány legyen. Lesz barátod, de ne számíts "álompasi" kategóriára, hanem be kell érned a defektes maradékkal. Akik nem véletlenül nem kellenek senkinek.

Egyébként minden 17éves pattanásosodik, mindenki kellő odafigyeléssel alakíthatja a testalkatát. Ez a 173 centihez 70kiló nem egy veszettfejszenyele, ha nem érzed így jól magad érdemes lenne sportolni + diétázni és tadamm jöhetnek a jó pasik, amit még meg is irigyelhetnek tőled más csajok. Megjelenik az önbizalmad stb...

Lehet lepontozni 3 2 1

2017. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer lehet. Amúgy én csak hallottam arról a sorozatról, nem ismerem, de volt egy olyan, hogy Betti a csúnya lány; és úgy tudom, hogy a végére "megszépült". Ja meg amúgy tudok olyan embert, aki nemszépre plasztikáztatta az arcát, és kétszer is házasodott.
2017. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
*ja ő mondjuk akire most gondolok, pont nem jó példa.Az első asszony szerette, de nem szerelemből, a csaj tudta, hogy a pasi mennyire szeretne gyereket, és akkor felajánlotta, hogy ő szülne neki szívesen, mert tudja, hogy ez sokat jelentene neki; a másik asszony meg inkább csak élvezte a reflektorfényt talán.
2017. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes. :D
2017. ápr. 17. 22:46
 9/30 anonim ***** válasza:
66%

Kezdjük azzal, hogy kinek mi a szép.

Van, aki a vékonyakra bukik, van, aki a npiesen teltekre. De képzeld, van olyan barátom, aki meg egyenesen azt vallja, hogy egy NŐ 80 kilónál kezdődik. Más meg a 40 kilós fogpiszkáló alkatúakra gerjed. Ez ilyen. Nem vagyunk egyformák szerencsére.

A pattanások idővel elmúlnak, ezen az időszakon mindenki átesik előbb vagy utóbb. Az pedig, hogy kinek mi a szép és mi a ronda, megint csak egyéni ízlés kérdése. Van, aki a nagyobbacska orrot szereti. Van, aki a kicsit. És az sem igaz, hogy mindenki a nagyszájú rinyagépekre hajtana. Mint mondom, nem vagyunk egyformák, és ráadásul amiket leírtál, abban semmi taszító nincs.

#5 meg egy korlátolt marha. Az, hogy milyen egy "álompasi", megint csak ízlés kérdése. Mint ahogy az is, hogy neki milyen az "álomcsaj". Marhaság, hogy aki nem úgy néz ki, mint amit az aktuális szennymédia követendő külsőként megjelöl, az csak defektes, ZS-kategóriás lúzereknek kellhet, és nekik is csak jobb híján. Ha végignézed itt gyakorin a kérdéseket, akkor is láthatod, hogy hányan rinyálnak azért, hogy "miért jár egy bombanő(/álompasi) csúnya pasival(/csajjal)?" Mert egyrészt kinek mi a szép, másrészt meg akinek egy kapcsolat többet jelent a puszta dugáson, meg azon, hogy mutogathat a haverjainak, annak azért sok más dolog nagyságrendekkel fontosabb, mint hogy épp hány kiló vagy, és épp vannak-e pattanásaid.

2017. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%
azért nem árt, ha nézegeted a macskákat is a biztonság kedvéért..
2017. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!