Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedes?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 eves fiú vagyok és sehogy sem találok egy tarskereső appon sem párt. Neha neha van elvetve 1-1 de azok szerintem veletlen likeltek engem mert irni mar nem irnak vissza. Annyi sok szep és aranyos lányt látok de engem mindneki vissza utasit. Aki ir nekem egy üzenetet és mellé irja hogy milyen megyeben lakik azoknak küldök képet magamrol, szivesen fogadok őszinte velemenyt...


Sajnos mashol sem nagyon megy az ismerkedes. A 16 eves önmagam leköp most engem mert akkor valahogy minden jobban ment. Kerlek adjatok nekem tippeket hogy hogyan kene ismerkednem. Buliban/kocsmaban próbálom felvenni a szemkontaktust mas lányokkal de mindegyik nez amerre lát de enram meg veletlen sem. Neha már úgy erzem h a buszon is ha mellettem lene csak űlőhely akkor is inkább állnak. Őszinten mondom en eddig egy átlagos sracnak tartottam magam... de 2 éve nincs baratnőm pedig foggal körömmel igyekszem (jó tudom ha rágörcsölök csak rosszabb de nem tudom mit tegyek) De ezek miatt a sorozatos vissza utasítások miatt egyre rondább embert látok a tükörben és csak ordítani tudok önmagammal. Nem tudom mit ronthatok el ha a külsömmel semmi gond. Tudom hogy kell egy lánnyal viselkedni.. álltaában minden penzem rá is áldozom... de mostanában csak felre sikerült randijaim és 1-2 hetes kavaraisam vannak miutan a lányok kidobnak...


Köszönöm hogy kipanaszkodhattam itt magam és minden jellegű kommentet és privat üzenetet szívesen fogadok



2017. máj. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet hogy rossz lányoknál próbálkozol, esetleg túl rámenős vagy? Nyugodtan küldhetsz képet, jász nagykun szolnok megyében lakom.
2017. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Küldhetsz képet:) (Baranya)

Egyébként meg szerintem is lehet hogy rossz lányokat fogsz ki. Egyrészt lehet hogy hülyén hangzik , nem tudom mennyire vagy érett , de pl 16 év alattival ne nagyon akarj kikezdeni , mert a legtöbb (tisztelet a kivételnek) még elég éretlen fejben (ha külsőleg nem is).


Másrészt próbálj ne rágörcsölni , mert a lányok ezt látják. Látják ha nagyon görcsösen rászenvedsz arra hogy neked barátnő kell. Ne flegma legyél és bunkó , nem azt mondom és igenis jó dolog ha kimutatod hogy valaki tényleg érdekel.

17L

2017. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán azért lehet mert nem az a tucat ember vagy.Ha már máshogy öltözködsz mint a többi, vagy csak máshogy viselkedsz mint a többi akkor már másképp néznek rád.Esetleg facebook-on ismerkedhetsz lányokkal.És én már megtapasztaltam hogy amikor kerestem fiút akkor nem találtam egyet sem, mikor mát nem kerestem akkor jött.Esetleg ha megtetszik egy lány az utcán akkor szólítsd le, beszélgessetek.
2017. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17/l

Ne görcsölj rá majd egy váratlan pillanatba tuti találsz valakit NE add fel ;)

2017. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!