Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Elég hosszú, és unalmas sztori ,de megpróbálom rövidre fogni :D

A történet visszanyúl egészen általános iskoláig ahol egész végig szerelmes voltam egy lányba, és így nem nagyon építettem kapcsolatot a többi a lánnyal mert csak ő érdekelt, és vele nem jött össze..

(félénkségem miatt..)

de aztán elkerültem középsuliba, hát ott meg fiú osztályba kerültem ,és ott sem volt sok esélyem lányokat megismerni, emellett még focizok, de hát ott sincsenek lányok :D

Buliba nem járok, nem szeretek inni, voltam párszor ,de azért nincs értelme ,hogy egyedüli józanként ott nézem az ittas embereket..

A napjaim úgy telnek el ,hogy suli, edzés és kb. már feküdhetek is le :D de ezzel nincs is semmi bajom csak így elég nehéz, és nem szeretnék semmilyen ismerkedős oldalra regisztrálni, meg nem is kizárólag ismerkedni(mármint nem kizárólag kapcsolatra vágyokxd) szeretnék, csak mégis beszélgetni lányokkal :D

ráírni fb-on nem nagyon akarok senkire mert igazából tudom ,hogy milyenek a fiúk.. mindenféle hülyeséggel ráírnak a lányokra, és tudom ,hogy ez idegesíti, untatja őket illetve ha olyas valaki ír nekik aki nem tetszik, vagy nem ismeri, és idegenként, + téma választás..

úgy ,hogy tippeket szeretnék kérni :D

18/F



2017. máj. 2. 00:01
 1/1 anonim válasza:

Pedig a leírtak alapján nincs más így hirtelen, ha nem vagy egy nagy eljárós és a közvetlen környezetedben sincs sok lehetőség az ismerkedésre. Az utcán leszólítani gondolom meg nem fogsz.

Marad a Facebook, igazából ha van pár dögös ismerősöd, rájuk írsz, és ne kerülgesd a forró kását, ha még nem beszéltetek soha, akkor elmondod, hogy szívesen megismernéd, és találkozzatok, ilyesmi. Csak legyél határozott, mellőzd az idétlen smileykat meg szófordulatokat, tényleg legyél őszinte és játssz nyílt lapokkal. Ha nem válaszol, vagy elküld az illető, akkor vedd tudomásul, és hagyd a lányt, keress újat. Ha kifogásokat keres, hogy miért nem akar találkozni, hívd el 1 hét múlva újra, ha megint csak nem tudja eldönteni, hagyd.

2017. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!