Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyik zűrös osztálytársamat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik zűrös osztálytársamat kedvelem. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Középiskolás létemre újra elkezdtem kedvelni az egyik osztálytársamat, akivel 2 évvel ezelőtt egy egész nyarat végigbeszéltünk. Ám szeptemberben mindketten egy másik baráti társaságba kerültünk és azóta nem beszéltem vele. Ezek után "véletlenül" pár fiú osztálytársamnak elküldött pár meztelen fotót magáról, amivel ki is lett közösítve, ami miatt méginkább nem beszéltem vele. Eltelt 1 év és most újra, mintha elkezdtem volna kedvelni, újra be is jelöltem őt a közösségi oldalakon. Maga ennek az egésznek az oka az, hogy már én is értettebb lettem, bár tudom, hogy mi történne, ha összejönnénk. Mennyire támadnának meg hasonló dolgok lennének. Mi a véleményetek róla?

16/F

Előre is köszönöm mindenki segítségét.


2017. máj. 3. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ìrd meg privibe az fb-s fiokodat es itt megbeszelhetjuk :)
2017. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csalamádé
2017. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, az a helyzet, hogy az egyik felhasználóval privát módon beszéltünk a témáról (amit még is köszönök). Magával a társkereséssel nincs semmi bajom, szóval könnyen szóba is tudtam elegyedni az osztálytársammal, de pár óra beszélgetés után kiderült, hogy már van barátja. Nincs is belőle nagy baj, egy próbát megért. Azért köszönöm mindenkinek a segítséget.
2017. máj. 6. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!