Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 év körüli fiúk, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év körüli fiúk, szerintetek is visszataszító ha egy lsny cukin öltözködik?

Figyelt kérdés
Màr több fiútol is hallottam már hogy ha így öltözködök ne csodálkozzak azon hogy nincs barátom. Ez picit fàj de nem tehetek róla imádom a cuki dolgokat, és nem akarom megvaltoztatni a stílusomat se, viszont be vagyok paràzva hogy így soha nem kellek majd senkinek :D amúgy viselkedésre nem mondanám magamat aranyosnak, teljesen átlagos, normàlis lány vagyok

2017. máj. 3. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy aranyos, és szerinted rossz dolog, ha egy lány cuki? WTF
2017. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit értesz az alatt, hogy aranyosan öltözni? :)

2017. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

utsó válaszolónak: gondolom imádja a plüssállatokat, mesefigurás, vagy azokhoz hasonló stílusú cuccokat hord


kérdezőnek: valakinek ez jön be, valakinek nem


én aranyosnak találom, ha egy lány ilyen, de nem olyan értelemben, hogy vonzónak találnám, ugyanakkor ez nem kizáró ok nálam

2017. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*20/F
2017. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Technokol Rapid ***** válasza:
Mi van veletek emberek? Cukin öltözködni gáz? (Igazából nem tudom, milyen az a cuki öltözködés de a neve alapján biztosan nagyon cuki) Szóval izé... Azért szerintem a plüssmacis, hercegnős téma tényleg kicsit sok, de úgy öltözködsz ahogy az neked jól esik. De azt is vedd figyelembe, hogy az öltözködésed a második dolog(A fejed után) ami alapján megítélnek az emberek.
2017. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért nincs hellokittys táskam meg ilyenek de szeretem a pompomos hajgumikat, a rózsaszínt, fodros zoknikat, kardigánokat, ilyesmiket :D

Úgy vettem észre hogy ebben a korban a fiúk többségének a szexibb, "vadabb" lànyok tetszenek

2017. máj. 3. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
küldj képet üziben (nem kell az arcod, nem arról szól a kérdés :D ), oszt megvéleményezem
2017. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem bírom a színes hajgumikat, meg alapjában csak pár színt szoktam viselni (van azért csibés pulcsim :D), de a barátomtól szülinapomra nyuszi plüsst kaptam, és úgy alszunk, hogy ő ölel engem, én meg a nyuszit, meg én is ilyeen őrültebb cukibb fura lány vagyok mások szerint. :D Amúgy én nem változnék meg szívesen. Uuu tudod mit imádok még? A lufikat :DD

Szóvaal kérdésedre válaszolva, szerintem nem feltétlenül visszataszító, barátom is csak röhögni szokott rajtam. (Új imádat a mintás bundazokni :D). Inkább legyünk ilyenek, és mosolyogjunk mint hogy beforduljunk nem? Meg ha tudsz komoly is lenni, akkor szerintem ne foglalkozz vele, hogy mit gondolnak mások, tök jó, hogy egyedi vagy! :)

2017. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehogy meg valtozz

Mindenki úgy jó ahogy van másért ne változz meg csak magadert ha már nem érzed így jól magad ha neked már nem tetszene

De tetszik és ez a lényeg fogsz olyan fiút találni nyugi csak idő kell hozzá

Szerintem ez aranyos ha egy lány cukin öltözködik

Aki ezért be szól az kapja be úgy vagy jó ahogy vagy még mások nem is ezt mondják

Na hajraaaa 😊 és még nem változz masert

18/F

2017. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!