Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne tenni? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Mi a véleményetek a netes ismerkedésről? Nektek bele férne ha párotokal csak hétvégente találkoznátok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok sokat költöztem jelenleg Győrben élek ismerkedni szeretnék barátokat szerezni esetleg barátnőt de el vagyok veszve tanácstalan vagyok mert 4 éve nem ismerkedtem.Nincsenek barátaim nincsen társaságom.Neten ismerkedtem régen bevált és nekem az a veleményem hogy neten jobb mert találkozó elött picit már megismerem azt akivel találkozom és így nem vakon megyek oda hozzá.De nehéz belőni olyat találni neten aki szingli szeret beszélgetni nem lakik túl messze és van közös pont így van témánk.De hát ha sz7emélyesen megyek oda egy ki szemelthez ott az a gond hogy semmit nem tudok róla hiába csinos ha nincs közös pont nagyon más nézetie vannak ezért vált be nekem neten.A társ kereső oldalak azok nem jók csak ego növelésből vannak fent .Disco nem az én világom de nem hiszem hogy ott találnék barátokat vagy hoszabb távú barátnőt.Ötleteket tanácsokat várok.

#ismerkedés.internet
2017. máj. 8. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolatom van, sőt lassan 3 és fél, munka miatt Budapestre költözött és igen, csak a hétvége a miénk már lassan 5 hónapja. Én is a neten ismertem meg, annyi különbséggel, hogy egy középsuliba jártunk, csak én nem tudtam a létezéséről. Ha ismerkedni szeretnél, nem muszáj a dübörgő zenétől hangos klubbot választani, be lehet ülni egy pubba is. Ha a net jól bevált, hogy ismerkedj, akkor már csak egy partnert kell találnod.
2017. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én interneten ismerkedtem meg a barátommal, akkor volt 21 éves. Sokáig csak netes barát volt a közel 300km távolság miatt. Viszobt 10hónap után találkoztunk és összejöttünk. Azóta 2-3hetente, de van hogy eltelik 4 hét is a találkozások között, de jól megvagyunk már lassan több mint egy éve és éppen a távolság miatt sokkal erősebb a bizalom kettőnk között és erősebb a kapcsolatunk mint azoknak akik egyfolytában egymás nyakán lógnak. Mi itt gyakorin ismerkedtünk meg és a barátaim nagyrészét is itt ismerten meg. Szerintem keress hasonló korú Győrieket itt és beszélgess velük, vagy csináld azt amit szeretsz pl sport vagy olvasás vagy amit szeretsz, úgy is könnyen szerezhetsz társaságot. Esetleg a munkahelyeden, ha már dolgozol. A lányokkal meg majd megismerkedsz..lehet hogy az utcán elég egy tekintet ami megadja a kellő löketet, de lehet hamarabb találsz valakit pl. A győrben hallottam csopirtban, de a gyakorit csak ajánlani tudom ;) 14/L
2017. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyakorin hogyan?
2017. máj. 8. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Tegyél fel kérdést, hogy van-e itt olyan győri, aki szívesen ismerkedne stb.

Első voltam.

2017. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köztünk 1000km volt és havonta tudtunk csak találkozni pár napra.


Az a fél év ingázás pokol volt, aztán kiköltöztem hozzá - de vagy ez, vagy szakitunk elöbb-utobb, mert a melo miatt hazározatlan ideig nem mehet haza.


Györ nincs olyan messze, nyilván nem Nyíregyházáról értem :)

2017. máj. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod :) 18/L Esztergom
2017. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2017. máj. 19. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!