Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányról aki azért utál meg egy fiút mert csak az szerelmes belé?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek nincs sok értelme
2017. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy nem voltál valami informatív. Miről van szó, mit akarsz kérdezni? Felvázolnád esetleg, ha már választ szeretnél kapni? Vagy mi volt ezzel a kiírással a célod?

Kifejthetnéd ezt az egészet kicsit bővebben, vagy csak annyi kell, hogy mindenki téged sajnáljon, a lányt meg jól lehurrogják?

2017. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm ugyanilyen…nem értem őt szinte bárkit megkaphatna de neki pont az kell akit nem kaphat meg. Nem értem az ilyen lányokat. Én ha nemjönnék össze az illetővel mondom neki, hogy legyünk csak barátok és kész aztán végül lehet belőle valami.
2017. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az van hogy szerelmes vagyok ebbe a lányba én 14 éves vagyok ő pedig 13 éves. és utál de nem mondja meg mért de én pedig hagyom de mindig ő köt belém
2017. máj. 11. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Már egy kicsit többet elárultál, de ez még mindig kevés.

Megmondtad neki, hogy szerelmes vagy belé, vagy hogy a búbánatban vívtad ki a figyelmét? Mit értesz az alatt, hogy hagyod, és hogy ő köt beléd? Te nem szólsz hozzá, nem foglalkozol vele, mások barátságát keresed, más lányokat nézegetsz úgy, hogy ez az ő számára is nyilvánvaló?


Hogyan köt beléd? Te ezt hogyan kezeled?

2017. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!