Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan fiatal pasik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiatal pasik, akinél előny a duciság?

Figyelt kérdés

Sokat hallani/olvasni erről de még sosem találkoztam ilyennel. Tényleg van olyan, akinek nem hátrány, hanem pont előny, ha a lány kövérebb (akár nem is kicsit)?


17/L



2017. máj. 11. 10:49
1 2
 1/11 papagenou ***** válasza:
67%
mindenkinél mások a határok. ez nagyon szubjektív, de igen. vannak olyanok, akiknek tetszik még az is, ha egy lány kórosan elhízott.
2017. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Vannak ilyenek.

Nálam a kövér már nem fér bele, de a husis még igen. De az sem előny (nem is hátrány), csak tetszik.

2017. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
En szeretem a husis lanyokat akiken van felesleg van mit fogni. De nem a kovereket azok mar nem tetszenek.:) 19/F
2017. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Nekem eddig a kategóriáig simán ( [link] ), de a kövérek nem az eseteim. Én se vagyok sovány, valszeg ebben az esetben az elvárásaim is nagyok, hogy szép is legyen, meg ne legyen nagyon duci a lány, de ha lejjebb adok, akkor meg már nem tudnék vonzódni hozzá, az pedig alap. Valszeg ezért nem volt még, és bizonyára nem is lesz egy darabig barátnőm. Egyébként ha privátban az alakodról küldenél egy képet sokat segítene. :)

16F

2017. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
vannak és téged vajon zavar a mackósság?
2017. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
74%
Nekem tetszik ha egy lány duci, sőt az is ha kórosan el van hízva. Izgat a háj látványa.
2017. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem pont tetszenek 24/F
2017. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pl a visszaírós duci csajok jönnek be. Még jó, hogy te nem ilyen vagy kérdező...
2017. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak, nem is kevesen. Sőt vannak akiknek a kifejezetten nagyon kövérebb lányok tetszenek.
2017. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van! Megmutatod az alakod?
2017. jún. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!