Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal korban párkapcsolatok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korban párkapcsolatok. Hogyan?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy valakinek 12-16 évesen, hogy van általa komolynak mondott kapcsolata? Hazaérek, 3-4 körül, hulla fáradtan a napi óráimtól, az emberektől körülöttem, a sok tanulástól, ebédelek, maximum fél órám jut sorozatnézésre, vagy olvasásra, és egyből neki kell kezdenem tanulni, hogy nagyjából végezzek este 8-9 órára.Nem, nem a befogadóképeségemmel van a baj, gyorsan és hatékonyan tanulok, de nem megy előbb végeznem.

Gondolom akik tartják a 4-5ös szinten ugyanígy vannak, gimnáziumban, általánosban.

De kérdem én, hogy emellett, hogy lehet valakinek párkapcsolata?

A napi üzengetés, akár messengeren vagy viberen nálam nem párkapcsolat azokat hanyagoljuk, de ilyen élet mellett én max.hétvégén tudnék vele találkozni de az meg mire jó?Hetente egyszer-kétszer találkozni hétvégén és randizni? egy idő után vontatottá, unalmassá válik.

Akkor kérlek magyarázzátok meg nekem, hogyan lehetséges ez? Hogy kivitelezhető?

L



2017. febr. 19. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a legtöbb ember nem tanul 4-től 8-ig :D Erős gimibe járok, tényleg 8-9 órám van, de eszembe nem jutna ennyit tanulni. Házidogákat megírom, a tananyagot meg óra előtt átnézem, átismételem osztálytársakkal. Valamivel hatékonyabb is, és bőven marad idő délután hobbira, vagy esetlen barátra/barátnőre :)

19/F

2017. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem mire megírom a matematika házit, gyakorlok, megtanulom a kémiát, biológiát, esetleg ha házidolgozat van, elkészítem, stb, az minimum 3-4 óra.
2017. febr. 19. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy erősebb gimnáziumba járok, mégis max. másfél óra alatt végzek.

Van egy mondás, miszerint arra van az embernek ideje, amire igazán akarja.

2017. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha egyszer igazán szerelmes leszel, képes leszel kicsit "hanyagolni" a tanulást a barátod kedvéért. :)
2017. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érettségi előtt állok, 4-es feletti átlaggal, és soha nem tanulok ennyit. 4-5 órát naponta tanulni, az nagyon nagyon sok. Gimnáziumba járok én is. Sőt még vannak ezen felül plusz tárgyaim is, és ezek mellett sem tanulok 4-5 órát, főleg nem naponta. Szerintem ezért gondolod, hogy nem férne bele az idődbe, mert nagyon sokat tanulsz. Ezzel nincsen semmi baj, jobb ha arra is koncentrálsz. Főleg ha még nem szeretnél párkapcsolatot. Mondjuk kétlem hogy nem szeretnél, mert nem írtad volna ki a kérdésedet. A "baj" azzal van hogy sokat tanulsz. Ezért nem férne bele az idődbe. 18/f
2017. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érettségi előtt álló diák vagyok, 4-5ös átlaggal, de soha életemben nem tanultam ennyit, nem is tudok, egy óra után mindenhiva koncentrálok csak a tanulásra nem. És igen, a legtöbben heti-egyszer kétszer találkoznak, illetve hétvégéken. Ha szerelmes leszel majd megérted. Én és a barátom távkapcsolatban élünk, általában havonta, szeremcsés esetben kéthetente tudunk találkozni, de minden nap órákat beszélünk skypon/messengeren. És soha nem válik vontatottá vagy unalmassá. :)
2017. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Èn egy gyenge gimibe járok. Szinte semmit nem tanulok, és a félèvim 4,1 lett. De emellett nincs barátnőm, mert túlságosan elfoglal, hogy feljussak Global Elite-be :c
2017. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ez olyan aranyos:D latszik h sose voltal szerelmes, de kivanom neked az erzest minel hamarabb. Abbol ahogy leirtad, nagyon fontos neked a tanulas ami rendben van, de amint belep valaki olyan az eletedbe, o lesz a fontosabb. Ismered a mondast, az embernek arra van ideje amire akar szanni ;)
2017. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!