Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a lány, akinek tudom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány, akinek tudom, hogy tetszem, miért nem mer a közelembe jönni? Sőt kimondottan kerül engem.

Figyelt kérdés

Mintha félne tőlem, vagy megbántottam volna valamivel.

Ez nekem is rosszul esik.


2017. máj. 12. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd bővebben?
2017. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy szégyenlős és így mutatkozik meg nála,hogy tetszel neki.Ha te mész oda hozzá azzal megváltoztathatod a hozzáállását és bátoríthatod vele.
2017. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha oda se jön hozzád, akkor mégis honnan tudod, hogy tetszel neki?
2017. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teneked is tetszik, vagy csak neki te?

Ha kölcsönös a vonzalom, akkor rejtsél bele egy levelet a táskájába, hogy szívesen találkoznál vele egy kicsit beszélgetni, csak nem tudod, hogy megbántottad-e őt, vagy miért lett veled szembe ilyen elutasító. Ha igent mond, akkor pl. egy cukrászdában meghívnád őt egy kávéra és egy süteményre. Mosolyogj rá, ne legyél vele visszautasító.


Amúgy szerintem bebeszélte magának, hogy úgysem tudna neked megfelelni, vagy nem tetszel neki, mert akkor már biztos elhívtad volna.

2017. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szégyellős,zavarba van előtted..

És nyugodj meg nem fél tőled,énis ilyen tipus vagyok😁 Tudom milyen érzés..

16/L

2017. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3."Ha oda se jön hozzád,"


a férfinek kell odamenni és én oda is mentem,de olyan fura "zavart" volt, tőszavakban válaszolt, inkább nem erőltettem

2017. máj. 12. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos azt hitte, hogy most vizsgázik előtted.

Ahelyett hogy megkérdeznéd tőle, itt laikusoktól keresed a választ.

2017. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!