Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egy olyan...

Miért van az hogy egy olyan lány fényképénél aki kimondottan csúnya annyi olyan komment van hogy "szep" meg hasonlók? ÉS 320 lájk.

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem csúnya csak féltékeny vagy.. Te is egy likevadász lehetsz xd 17F
2016. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lájkok már régen nem a szépségről szólnak, jó lenne ha ezt megértenéd. Meg amúgy is a szépség relatív, de mint említettem, a lájkok száma nem a szépséget reflektáltja.
2016. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem csúnya.
2016. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Millió ok lehet, s én eddig nem gondoltam rá, de még az is igaz lehet, amit az előbb írtak, hogy csak szerinted s még sokak szerint csúnya, de van, aki szerint nem.


De valóban vannak olyanok, akik hozzák a "mindenki szép" vonalat, ami nekem még így szlogenként sem tetszik, nemhogy konkrétan szépnek nevezve egy csúnyát, de manapság egyes helyeken még egy 300 kilós nőt sem szabad kövérnek nevezni, mert szegény pici lelke. Pedig az csak tény, nem ítélet. Nos, vannak ilyenek is.


Hogy az adott esetben mi van, ki tudja? Még az is lehet, hogy az alakja remek (vagy laza erkölcsű és köztudottan átkozottul jó az ágyban vagy ahol csinálja) és az ismerősei ezt tudják s nekik ez számít :D

2016. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 B2man ***** válasza:
100%
Két eset lehetséges: 1. Nem azért kedves, mert szép, hanem azért szép, mert kedves! 2. Gustibus non erat disputandum. (Ízlésekről nem lehet vitatkozni.)
2016. szept. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Gondolom, te meg szép vagy, és nincsen csak anyukádtól lájk, és zokon esik. Gonosz dolog a facebook.
2016. szept. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok féltékeny saját magamra...
2016. szept. 20. 16:04
 8/10 anonim válasza:
100%
micsodaaa fordulat itt a végén ... 😂
2018. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Mert ha van 8000 ismid és abból csak 300 like-od van, akkor 7700 nem likeolt. Szóval ez relatív. Meg nem mindenkinek az ismerősei vannak a face-re ráizgulva, és észre se eszik hogy posztolt, a tiédek meg lehet hogy 5 percenként nézik.
2020. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
veszik :)
2020. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!