Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit teszel, ha külsőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha külsőre nem annyira, de gondolkodásmódra kimondottan bejön egy lány?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyzetbe kerültem, mint szerintem 26 évem alatt még soha.

A gondolkodásmód, az életfelfogás minden, annyira egy hullámhosszra kerültünk hogy hihetetlen. Viszont a külső sajnos nem fogott meg.

Neten ismerkedtünk össze.

3 évvel idősebb nálam, picit látszik rajta de tényleg csak picit. Egy hétköznapi, kimondottan aranyos lány.

Külsőre sajnos a mosolya az amit nem így képzeltem el, meg talán nőiesebb is volt a képeken.

Szóval pro és kontra?

Kértem még egy randit, benne van, de nem tudom hogy a mosolyon minden további hatalmas belső plussz ellenére át tudok.e majd lendülni.

(nem foghíja van még mielőtt valaki kitalálná, csak kicsit "köz" van az első két foga között, de nem tapsi hapsi kapafog.)

Sajnos nem volt csók, sem érintés a randin, viszont nagyon komoly dolgok kerültek szóba.



2017. márc. 19. 18:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
most pénteken találkoztunk, de én legalább még egy alkalmat szeretnék.
2017. márc. 19. 18:16
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Örülnék, hogy megtaláltam az ideális BARÁTOT! ... és keresnék tovább olyan nőt, aki tetszik.

(Egyébként egy jó fogtechnikus csodákra képes! :)

2017. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ilyen volt a párom, szerencsére felülemelkedtem a felszínességen, adtam egy esélyt a dolognak (nyilván ha továbbra sem lett volna vonzalom, akkor korrekten megmondtam volna neki) és pár hónap után bele is szerelmesedtem, azóta abszolút vonzó számomra :) Két éve együtt vagyunk
2017. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen, kicsit én is ezt érzem amit az első írt...

külső megfog belső megtart.

csak sajnos nálam nincs összhangban mert mindig csak az olyan lányok tetszettek nagyon külsőre akiknél labdába sem rúghattam.

2017. márc. 19. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem nem! Nem olvastam el a leírást se a kommenteket, csak a kérdést. Ilyenbe ne gondolkodj, tapasztalatból beszélek!!! Hiába nagyon nagyon atomkedves hú de jófej meg okos is, ha a külső vonzalom nincs meg csak időhúzás! Én már próbáltam, tapasztalatból beszélek, hogy ez nem működik :)
2017. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ettől félek én is...:/

köszi az őszinteséget.

még egyszer azonban mindenképp szeretném látni.

2017. márc. 19. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy milyen döntést hoztál a második tali után!
2017. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem se ment. Én is adtam egy második majd egy harmadik randi esélyt is. Fölösleges volt. Annyira nem vonzott, hogy az is fura volt, hogy megfogta a kezem. Pedig nem votl ronda a pasi. Egyszerűen csak abszolút hidegen hagyott a külseje.
2017. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Igaz, én nő vagyok, de a szitut ismerem. Eddig minden komoly kapcsolatom így alakult ki, hogy nem vonzódtam eleinte az illetőhöz, de annyira megvolt a közös hang, hogy ezt idővel elfelejtettem.

Párommal is így vagyok együtt két éve, és most már nem kéne egy "tökéletes" pasi sem. :)

2017. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, majd beleszerettem és a külseje is megtetszett, igaz, sokat változott is mellettem, megfogadta a tanácsaimat, pedig akkor már nem akartam megváltoztatni.

Több mint egy évig voltunk együtt, de nem bánom egyetlen másodpercét sem.

Csak azt, hogy azóta sem találtam hozzá hasonlót (utána is voltak barátnőim, most is van).

33/F

2017. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!