Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik rosszabb?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik rosszabb? A szakitás vagy az hogy még egyetlen egy barátod/barátnőd se volt, mert mindenki kikosarazott?

Figyelt kérdés
16/lány vagyok, kiváncsiságbol kérdezem

2017. máj. 12. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elég jó kérdés: de kinek ez kinek az...szerintem mind 2..:D mert ha valaki szakít (nagyon szerelmes)utána már megviselheti az embert fizikailag is de inkább Lelkileg..(fizikailag azt értem hogy pl nem eszik nincs étvágyod és lefogy.. vagy megvagdossa az ereit...bizony vannak olyanik is..) lelkileg meg tudjuk hogy sírások,szomor,azaz minden sötét... nah ez a szakítás.. a mindenkit kikosorazni meg azér rossz mert valakinek az önbizalma leeshez 100-ról 0 ra... azaz elég ha a kiszemeltünk azt mondja hogy nem érez irántad semmit se (nemvagy az esete) akkor csalódsz.. pláne akkor ha azt hitted mindvégig hogy annak az illetőnek tetszel de a végére meg semmi.. többször is próbálkozik az ember aki tetszik neki de így is összeomlik az illető hogy semmire se jut.. szóval értitek.. van akinek ez van akinek az rossz..19F
2017. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!