Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kosaraz ki mindenki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kosaraz ki mindenki? Nem értem, pedig tök átlagos vagyok,16 éves, vékony, és nincs nagy szám mint egyeseknek. Akkor miért dobnak?

Figyelt kérdés
Lány vagyok egyébként

2017. máj. 12. 20:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A szolit az orvos ajánlotta, nem magamtól akartam és egész szép lett a bőröm, nem járok olyan gyakran
2017. máj. 13. 11:26
 12/13 anonim ***** válasza:

167 cm, 47kg kicsit talán túl vékony is vagy de alkatod nélkül csak feltételezem. De hosszú vörösbarna haj (festett) barna bőr (szoli) zöldeskék szem, átlagos arc nekem igen csak bejön. Ezáltal nem találok kivetni valót ha elképzellek, személyiséged és amit irtál a naivitás lehet a kulcs h kihasználnak majd ejtenek. Vagy még mindig fenn áll az h a emberek bolondok :D

Remélem hamar találsz magadnak valakit aki megbecsül és szeret.

2017. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a belsőd.. hmm.. hogy a belsőd kifogásolható nekik. Lehet hogy idegesítő a hangod, vagy nagy a lábad, vagy nem tetszik a póló nekik ami rajtad van.. bármi lehet.. nem ismerlek..
2017. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!