Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan cselekedjek? Szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekedjek? Szeretnék már egy barátnőt, de nem sikerül hozzám illő lányt találnom, sem alkalmat, hogy leszólítsam! Hiányzik az érzés, és tudom, hogy képes vagyok, azt nyújtani amit egy lány szeret.15/F

Figyelt kérdés
Annyira zavar ez a helyzet. Minden nap szembesülök, olyan aranyos párokkal, hogy összeszorul a szívem :( És fáj, hogy nem vagyok boldog, és egyedül vagyok, és nem való ez nekem. A lányok tudom, nem szeretik ha a fiú nem bátor, de nem is erről van szó, hogy lány mellett nem vagyok teljes, de hiányzik a napjaimból, azok a nevetések és üzengetések, melyek megvoltak egy pát hónapja :( Nem járok el szinte sehova és ha igen,akkor sportolni, főleg biciklivel.! Ezt is az alkatom miatt csinálom, mert semmilyen lány nem szereti, az én vékonyságom! Próbálok tenni azért, hogy szépnek nézzek ki! Szeretem magam, de nagyon fáj, hogy annyi energiám van,amit egy lány boldogságára tudnék fektetni, hogy már befeketedett a világ előttem. Mit tehetnék? Van egy ilyen "egyedül nem megyek sehova" fóbiám, amely rengeteg dologban meggátol e téren. De érzem magamban azt az erőt, hogy vagyok erős annyira, hogy törődjek, szeressek, segítsek, nevessek egy lánnyal! De eddig egy lányt sem találtam akivel többször találkoztam volna reggel a buszon! mert egy nap egyszer utazom buszon és utána többet nem. A fiú iskolában, nincs tehetségem, lányok után kutatni! Ezen is megbuktam :( Olyan igazságtalannak érzem az életet :( Más olyan boldog lehet egy lánnyal, és én meg tanuljak meg egyedül élni! Én erre nem vagyok képes! Nem vagyok ilyen! annyi lány vett szeptemberig körbe, hogy most azóta minden megszűnt...eltűnt! Nem tudok mit tegyek :( talán nincs is helyes út :/

2017. máj. 14. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipõben járok.


Sok mindenben hasonlítunk: én sem szeretek sehova egyedül menni

(na jó, ez csak egy de ez olyan tulajdonság amibõl sok más is követhezhet: introvertált, ilyesmi...)


Mit is akartam még....

Ja igen


Egyébként látszik az írásodból hogy nagyon megvisel. Kissé túlságosan 😂

"olyan igazságtalannak érzem az életet..."


Na de ha valaki mélyponton van akkor ez elfogadható

Biztosan én is ennyire túloznék egy olyan hangulatban.

Szóval nem is baj.



Na mindegy errõl ennyi


Sajnos nem igazán tudok segíteni. Én is épp az imént raktam ki egy hasonló kérdést. :/


De esetleg itt megpróbálhatod ;)


14/L

2017. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi hogy egyébként aranyos amit írtál:

Hogy képes lennél azt nyújtani amit egy lány szeret ;)

2017. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is nagyon szeretnék barátot, de ha csak nyavajgok és nem teszek érte semmit úgy nem megy. Szerintem neked is ki kellene mozdulni ismerkedni. Tudom hogy nehéz, de végy erőt magadon és menj oda egy lányhoz. Ha nem jön össze keress mást. Ha szeretnél írhatsz privátba. Sok sikert :)

14/l

2017. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszi, hogy írtál és elolvastad :) Az az egyetlen buta megoldás, amiben nem tudok ezek után hinni, hogy nem gondolok rá és nem foglalkozom vele :( Az a baj, hogy ezt nem tudom annyiban hagyni, mert találkozom más párokkal és azok zavarnak...de nem adom fel! Amúgy ha te is szeretnéd, szívesen beszélgethetünk :) Írj privátba és beszélhetünk :)
2017. máj. 14. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, ha gondolod :)

15l

2017. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha én nyomtam volna ki kérdező :,D

Nyugi,ez a nyár folyamán csak rosszabb lesz,de ezzel kell együtt élned,ez addig nem fog változni,még nem jön valaki akivel komolyabbra fordulhatnak a dolgok.

Próbáld meg erről elterelni a figyelmedet,időnként vissza fog térni,de inkább hesegesd el a gondolatot.

2017. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SandorAdrian válasza:

Mostani "nők" csak a pénzre mennek......

Detto am az érzes!,.

2017. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!