Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarok vagy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok vagy érzem úgy hogy akarok barátot?

Figyelt kérdés

Nem tudom értelmezni ezt az érzézést..

16 vagyok soha nem volt barátom,régen nagyon akartam,most pedig nem,és nem is tudom nem is érzem úgy.Még annyira tippelnék én hogy azért mert várok olyanra akivel közös érdeklődésünk van,és vonzó is számomra,de még nem találkoztam ilyen fiúval..talán túl jót akarok?Légyszíves normális válaszokat!

Elnézést ha van helyesírási hiba!



2016. júl. 3. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
hát vagy az igazi vársz vagy egyszeeruen rajottel hogy az egyedüllétnek is vannak előnyei és most ezeket élvezed :D egy ideig én is élveztem az egyedüllétet bár én fiu vagyok ugy picit mas :D de most mar nekem is eleg volt lehet te is igy fogsz erezni par honap mulva :)
2016. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
Ha egyszer nincs senki aki éppen érdekelne akkor totál normális, mi itt a baj?
2016. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán én vagyok...
2016. júl. 3. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én vagyok egyedül ezzel az érzéssel. Annyi a különbség, hogy nekem volt már kapcsolatom és néha azi előjön, hogy mégis szeretnék. A legtöbbször azonban azt gondolom, hogy nem érezném jól magam egy kapcsolatban. Reménykedem, hogy idővel változni fog és biztosabb leszek az érzéseimben, gondolataimban. Illetve abban is, hogy jó volt kivárni és jó, hogy akkor belekezdtem. Ez a jövő titka. :)
2016. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is reménykedem hogy ha már ennyit várok rá akkor nekem "tökéletes" legyen,igazán szeressük egymást,érzezzük jól magunkat,és sokáig együtt legyünk. :)
2016. júl. 3. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért járj nyitott szemmel....én egyszer egy olyan srácnak mondtam nemet, akibe később beleszerettem...és elég rossz volt. Eleinte barátként tekintettem rá, de aztán már nekem is megváltoztak az érzéseim, csak akkor már késő volt...
2016. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelemben a férfi hagyja a nőnek hogy egyedül lehessen arra az időre amíg neki jólesik. A nőknek időre van szükségük, amíg érzelmileg el nem határozzák magukat. Én se siettetek soha egy nőt a válaszadással. Had élje az életét ahogy szeretné mert a sok szép emlék amire visszavágyik talán soha többé vissza nem tér ha már párkapcsolatban van valaki. Ezért fontos hogy egy férfi teret engedjen a nőnek még hozzá sokat, hogy a szeretetet közvetlenül érezze akármilyen távol is legyen. Én mondjuk már rég nem érezhettem ehhez hasonlót ugyanis egyedül vagyok.


26/F

2017. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!