Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez jót vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jót vagy rosszat jelent? "

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel korábban már beszélgettem. Ma reggel amikor felszállt a vonatra amikor meglátott engem akkor sóhajtott egyet. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ez jót vagy rosszat jelentene?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 15. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jót is jelenthet meg rosszat is. Ha nagyon bámulod, ráakaszkodsz akkor lehet hogy ilyen "jajj ez már megint itt van" sóhaj. Az is lehet hogy örül neked. Beszélgess vele.
2017. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amikor felszállt a vonatra akkor pont nem néztem rá mert a telefonomat nyomkodtam :). És akkor hallottam, hogy sóhajtott. De minden féle képpen beszélni fogok vele.


Köszönöm a válaszotokat. :)

2017. máj. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!