Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami rosszat mondtam valakir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami rosszat mondtam valakiről valakinek, és félek hogy az illető meg tudja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam végig mielőtt kimondtam de később rájöttem hogy nem lett volna szabad ilyet mondanom és valamilyen szinten alaptalan volt. Az ember akinek elmondtam nem a legjobb titoktartó,nagy a valószínűsége hogy valahogy eljut ahhoz a személyhez amit mondtam rá. Már nagyon megbántam,mit tegyek?

2017. márc. 30. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy meg fogja tudni,törődj bele.Ha tényleg nmrenni szeretnél valamit,kérj bocsánatot az illetőtől és próbáld jóvátenni!Legfőképp pedig ne mondj ki olyan dolgokat,amiket utána rögtön megbánsz!
2017. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bicsánat,tenni*
2017. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!