Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem és én is úgy vettem rajta észre, hogy tetszem neki. Szerintetek érdemes lenne folytatnom vele a beszélgetést?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni. Szóval van egy lány aki tetszik nekem és végül nagy nehezen összeszedtem miden bátorságomat és leültem mellé beszélgetni. Nagyon jól el tudtam vele beszélgetni, közben állandóan mosolygott és észrevettem rajta, hogy ő is érdeklődött felőlem. Amikor másodjára leültem mellé beszélgetni akkor megkérdeztem tőle, hogy hogy van, mi újság és ő csak annyit válaszolt rá, hogy elvagyok de közben nem is nézett rám és nem is próbáltam meg vele tovább beszélgetni. Azt szeretném kérdezni, hogy lenne-e értelme tovább folytatnom vele a beszélgetést vagy inkább hanyagoljam?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 15. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát nemhiszem szerintem halott ügy
2017. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elsőre tetszett neki a dolog nem biztos hogy halott ügy.

Lehet hogy másodszor csak rossz napja/kedve volt.

Próbáld elhívni valahova. Ha belemegy az jó jel. Ha nem akkor egyértelmű hogy nem vagy nyerő.

2017. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer tetszik, miért adnád fel???!! Istenkém mi lesz így a világgal? A mi generácionk már udvarolni sem tud. (Most nem feltétlen a kérdezőre gondolok hanem nagy többségben a fiúkra (tisztelet a kivetelnek))

Egyszer rossz napja volt, neked nem szokott lenni?

2017. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért adnád fel? Annak nincs értelme.


Ha már összeszedted a bátorságod, hogy beszélj vele, akkor ezután is menni fog, tök ügyes vagy, erre tényleg kevesen képesek.... :) Nehogy hagyd, veszítenivalód nincs.


Mi volt a különbség az első és második beszélgetés között? Más társaság volt körülöttetek? Többen láttak, ilyesmi nem lehetett a baj?

2017. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. :) Megpróbálok vele beszélgetni ha találkozok vele a vonaton.


A második beszélgetésünknél nem volt társaság körülöttünk csak ketten voltunk a vonaton.

2017. máj. 15. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Folytasd.
2017. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Úgy lesz :)
2017. máj. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!