Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normális lányt találni? 17/f

Figyelt kérdés

Mindenki mondja hogy semmi baj nincs velem, nem vagyok csúnya sem (bár volt egy lány aki szerint igen, de ő sem volt az a topmodell fajta..). Eddig olyan lányokkal találkoztam hogy:

- Amikor összejöttünk egy lánnyal, akármit írtam ki magunkról fb-re, kitörölte, ha megjelöltem rajta. Amikor meg azt raktam ki, hogy együtt vagyunk, kitörölte a profiljáról és nem látszott, hogy kapcsolatban. Nem, nem az fbn élem az életem, csak miért csinálná valaki ezt? Miért ne vállalna fel engem? Szóval egyszer csak szóltam haveromnak, hogy beszéljen vele csak úgy, erre a csaj össze akart vele jönni és amikor haverom megkérdezte, hogy hány pasival volt együtt a kapcsolatunk alatt, azt mondta hárommal, amikor meg én kérdeztem, nem mondta el. Aztán elkezdtem azzal idegesíteni, hogy lefeküdtem a legjobb barátnőjével, erre azt mondta, hogy most azonnal menjek át hozzá és feküdjek le vele is. Természetesen otthagytam.

- Adott egy másik csaj. Nem jött össze a kapcsolatunk, mert végig csak szórakozott velem. Mondta hogy mennyire szeret, meg imád, miközben egy másik sráccal volt együtt és ekkor is folyton nyomult. Majd mondta, hogy nekem is meg a srácnak is sokat hazudott, nem szeretett minket stb. Hát vele sem voltam együtt sokáig..

- Egy másik barátnőm meg csak azt akarta hogy lefeküdjünk. Azzal szólta el magát, hogy azokkal a fiúkkal akik jól néznek ki ezt csinálja.. Szánalom. Otthagytam azon nyomban.


Szóval ilyen lányok találnak be, szinte nem is beszéltem még olyanokkal, akik normálisak lennének. Nincsenek is nagy elvárásaim. Persze, számít a kinézet, hazudik, aki azt mondja, hogy nem. De nálam ez is inkább úgy működik hogy valaki vagy tetszik vagy nem. Akárhogy is van, attól még lehet jófej, de kapcsolatot nem kezdenék olyannal, aki külsőre egyáltalán nem tetszik. Nem zavar, ha valakin van felesleg, de azért ne legyen túlsúlyos. Nekem meg pl van kockahasam, de nem azért, hogy másoknak tetszek, hanem magam miatt. Ettől függetlenül volt egy olyan eset, hogy egy random lány rám írt instán hogy 'küldesz magadról egy póló nélküli képet?' :DD Aki csak a kinézetre megy az nálam rögtön ki is hullik.

Illetve nekem az is számít, hogy egy lány legyen jófej, ne féljen nekem elmondani semmit, nem baj, ha néha bunkó mert rossz napja van(akárkivel előfordul), de ne máson vezesse le a dühét, hanem inkább beszélje ki magából a dolgokat. Nem szeretem ha egy lány sokat káromkodik. Nem azt mondom hogy én nem szoktam, nyilván mindenki szokott, de azért ne legyen minden második szava káromkodás. Ja és imádom ha valaki animés és gamer (de azért rám is legyen ideje) Ezeket csak azért írtam le hogy tudassam, hogy nem vagyok annyira hú de válogatós, meg nekem nem ezek az agyonsminkelt arcú lányok jönnek be, meg azok akik szépnek hiszik magukat és ezzel nagyzolnak, de legbelül üresek.

Ami meg engem illet. Nem vagyok annyira szószátyár. Vicces, mert nagyon sokat írtam és tök ellent mond :DD De amúgy általában tényleg így van. Kicsit visszahúzódó is vagyok, nem szeretek egyfolytában dumálni. De ha valakit jobban megismerek akkor be nem áll a szám. Nagyjából ennyit a rossz tulajdonságaimról. Vagy nem tudom, lehet valakinek nem rossz, de sokan mondták, hogy beszélhrynél egy kicsit többet. A jókról meg annyit, hogy hát sokak szerint előny úgyhogy idebiggyesztem ezt is :D Apa részéről olasz vagyok, anya részéről pedig magyar. Illetve általában jókedvű vagyok, akinek rosszkedve van mindig próbálom felvidítani. Ha valaki ok nélkül bántja a másikat, akkor azt nem hagyom, megvédem. Szeretek olvasni, a zene a mindenem (vigyázat nagy Eurovízió fan vagyok és remélem jövőre el tudok menni:D éljen Portugália. Ne lenne ilyen messze:/) Illetve régen sokat rajzoltam és mondták hogy tehetséges vagyok és lehet ezzel kéne kezdenem valamit. Szeretek nyelveket is tanulni (tudok angolul és olaszul, meg németül is egy kicsit, most meg oroszul tanulok). Utazni is szeretek, nagy álmom Norvégiába eljutni.


Köszönöm szépen aki végigolvasta, annak pedig még nagyobb köszönet aki segíteni is próbál. Vagy legalább tippet adhatna hol fordulnak elő normális, intelligens lányok :D:)


2017. máj. 15. 20:58
 1/9 anonim válasza:

Húh, hát tényleg jó sokat írtál XD

Hol lehet normális lányokat találni? Te is jól tudod, hogy ez nem olyan, hogy itt most válaszban kapsz egy pontos címet vagy ilyesmi :D

Szerintem igazából te választasz rosszul. Az írásodból nekem eléggé az jött le, hogy mégiscsak a külsőségekre mész... azt írod, hogy aki nem jön be elsőre, azzal nem kezdenél kapcsolatba.

Mi lenne, ha ezt megszegnéd? Nem úgy értem, hogy gyere össze olyannal, akitől undorodsz, de attól, higy elsőre nem ájulsz el, hogy hú de jó nő, de mondjuk nem is "kifejezetten csúnya". Szimpatikusnak tartod. Elkezdhetnéd megismerni és kitudja. Lehet, hogy tök jó fej, vicces és lehet, hogy idővel beleszeretsz. Nem tudhatod.

Hosszú kérdésedre, hosszú válasz XD

2017. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontos GPS koordinátákat sajnos nem tudok adni :). Próbálkozni kell többször. Aztán egyszer össze fog az jönni. Vagyis én így gondolom. Na jó inkább csak remélem

15l

2017. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos senki sem tudja hogy hol találod meg azt aki hozzád való. Mindenki máshol másképp csinálja. És ez pont így jó. De azért ha szeretnél szívesen beszélgetnék veled

15/l

2017. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig ezek a tulajdonságok nagyon jók sőt tökéletesek. Elöbb utóbb találsz egy normális lányt és szerencsés lesz hogy ilyen párja lehet.
2017. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Vajon miért érzem azt, hogy ez a kérdés csak azért íródott mert itt akarsz ismerkedni?
2017. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Tudod mikor olvasom el ezt a sok sz/\rt .....
2017. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem tök aranyos fiú lehetsz, és fiatal korod ellenére jól gondolkozol, jól csinálod. Ne add lejjebb az elvárásaidat se a külső se a belső terén! Ne add fel - biztos, hogy még kifogsz pár ilyen éretlen kis libát is, de az sem baj, csak próbálkozz tovább. Előbb-utóbb összejössz majd normális és szép lányokkal is, akik minden tekintetben megfelelnek majd neked.
2017. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hat tapasztalatból mondom,hogy elég nehéz megtalálni kinket....Mert eddig még engem nem kerestek 😆😉 De a leírtak alapján nagyon helyes,okos,kedves fiú lehetsz.... csak épp azok a lányok eléggé kihasználtak téged...De tényleg tökéletes pali lehetsz 😍😍😢😉😂
2017. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Vannak normális lányok. Sőt sokan vannak.

Csak ők azok akik nem teljesen a mostani divat alapján öltöznek(felháborítóan rövid sort, amiben már szinte minden kilátszik; illetve az indokolatlanul rövid haspóló), illetve nem teszik ki mindenüket és emiatt a fiúk már kb észre sem veszik őket. Ezt a barátnőimből és magamból kiindulva mondom.

Jó hallani, hogy neked nem minden a külső, mert a legtöbb fiúnak mostanában csak az a fontos.

És szerintem is egy kicsit olyan mintha itt akarnál keresni egy normális lányt.

Amiket leírtál magadról azok alapján tuti biztos, hogy találsz majd egy lányt, csak eddig lehet, hogy rossz dolgok alapján választottad ki őket.

17/l

2017. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!