Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten hol lehet ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e olyan oldalt/fórumot, ahol tizenévesekkel lehet chatelni? Nem pont párkapcsolati célok miatt, de ebbe a kategóriába írtam a kérdést, mert itt a legnagyobb az esély arra, hogy kapok választ. A valódi ismerőseim között kevés olyan személy van, akikkel szívesen kommunikálok/találkozok, és amiért ilyen kevesen vannak, sokszor a szobámban ülve unatkozok. Eddig le tudtam kötni magam tanulással/filmekkel/sorozatokkal/játékokkal, de egyre inkább érzem, hogy kell/enek/ valaki/k/, akivel/akikkel 0-24-ben tudnék beszélgetni ha úgy van kedvem, hogy a kommunikációs készségem se menjen levesbe, meg alapjáraton is szeretek új embereket megismerni. Néztem már pár oldalt, de a chat oldalakkal az volt a gond, hogy beugrott egy pénisz a képembe, a közösségi médiákon meg nem igazán hajlamosak csak úgy beszélgetni egy idegennel. :D Tindert ajánlották már páran, akiknek mondtam ezt a problémámat, de egyrészt nem fő célként tekintek a párkapcsolatra, másrészt meg az idősebb korosztálynak van kitalálva.

Próbáltam már Tumblr-ön a penpal opciót is, de az ottani emberek lenáciztak, amiért nem vagyok feminista, szóval felhagytam vele. :D

Bármi ötlet? :)

17/F



2017. máj. 17. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ah, jóarc lehetsz :D amúgy bezony bezony, ez megy ám ott. jó esetben 2 percig normális, aztán ilyen-olyan dolgokat szeretne... :D a rosszabbik eset innentől adja magát :DD
2017. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hehe jó arc vagyok 😎
2017. máj. 19. 20:07
 13/14 MiniDarkAngel válasza:
Yellow tényleg jó, bár tény, hogy van néhány nem éppelméjű fiatal.. 😂 14L
2017. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Csak fiatal? Akkor nincs esély papamedvék támadására? :D
2017. máj. 21. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!