Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert tesz tok mast egy srac...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tesz tok mast egy srac mint amit gondol? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srac aki nekem nagyon tetszik, es nagyon joban is vagyunk meg sokat beszelunk eloben es chaten is.Par napja megirta nekem reszegen h tetszem neki, majd masnap h felejtsem el, kerdeztem tole h akkor most mivan de konkretan nem valaszolt semmit...azota ugyanolyan joban vagyunk, es mikor este elkoszonunk egymastol kuld szivecsket is, es volt mar, hogy csak ugy is kuldott...akk most bejovok neki?
2017. ápr. 23. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tetszel neki. Csak fél hogy visszautasítod. Ennyi a sztori. *flies away to the next question*
2017. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:) es remelem igy van:D
2017. ápr. 24. 22:20
 3/3 anonim válasza:
Biztos tetszel neki. De nincs mas lany az eleteben? Aki elött titkoloznia kellene? En ugy gondolom, ha reszegen volt batorsaga kimondani, akkor az mar egy elörelepes lehetne, hogy vegre kimondta, amit eddig nem mert. Utana meg masnap, "felejtsd el"? Nem logikus.
2017. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!