Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok senkit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit? Ennyire rossz lennék?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves srác vagyok, aki 195 magas és kövér egy betegségének köszönhetően... Anyagilag mindent megad egy csajnak ami tőle tellik, az egyik legjobban fizető állást tanulja (szoftverfejlesztő) És még se kell senkinek, mert csúnya meg kövér... Az ilyen ember mit tud kezdeni magával?

2017. máj. 20. 11:00
 1/9 anonim válasza:
16 évesen még gyerek vagy, de nem sértésként mondom. Szerintem a betegséged ellenére is lehetne sportolni és leadni pár kilót, nem csak a csajok miatt, hanem az egészséged miatt is. Időd mint a tenger, majd egyetemen becsajozol. Fel a fejjel :)
2017. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen korba azok járnak vkivel, aki úgymond rendben van külsőleg (sajnos).
2017. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó: ez egyáltalán nem igaz! Kérdező, neked is ugyanúgy lehet esélyed egy normális értékrendű lánynál, aki nemcsak a külsőt nézi. Különben sem hiszem, hogy annyira csúnya lennél. Esküszöm még nem láttam olyan fiút, akire nem bírtam volna ránézni.
2017. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as, ne nekem akard bizonygatni, 23 évesen senkim se volt, mert átlag alatti a külsőm. Ha nem vonzó valaki külsőre, nehéz dolga van.
2017. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es akkor valami más defekted is van. :) Átlag alatti nekem is a külsőm, ráadásul nem is próbálok meg bepáwulni, hogy javítsak, ennek ellenére 17 évesen 4 komoly barátnőm meg pár kavarásom is volt már.

Nem számít a külső, csak érteni kell az emberekhez.

2017. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös ez egyeltalán nem igaz ugyanis én pl akikkel beszélek azoknak a 98%-a leszögezi szinte rögtön hogy esélyem 0 nála
2017. máj. 20. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elején elfogadod*, hogy az esélyed 0. :)
2017. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kövér vagyok, és csúnya, sőt még alacsony is, 23 éves koromig emberszámba se vettek a lányok, maximum haveri alapon kellettem csak nekik.

Aztán mégis összejöttem egy kedves, aranyos lánnyal és hamarosan apa leszek. Csoportvezető vagyok egy gyárban, régen raktáros voltam, csak onnan áthelyeztek mert kellett a régi helyem másnak, egyszerű gyártósori dolgozóból lettem csoportvezető "kártérítésként" amiért elvették az eredeti helyemet és persze átkoztam őket, de már belátom hogy sokkal jobb sorom lett, mert mégis kisebb a felelősség, pénzem ugyanúgy megvan ahogyan az utódomnak is, és mégsem kell megszakadnom.

Mellette járok sportolni is, 30 kilót ledobtam, de mivel gond van a pajzsmirigyemmel ami végett híztam is el, így már ez is nagyon jó hogy 120 kilóról lementem 88-90 kilóra. Ne add fel 16 évesen még bőven ráérsz nőt találni. A korodbeli lányok meg aztán nem komolyak, sőt.

2017. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden ember tud zsírt tárolni és égetni. Akarni kell. (nehéz)

Melyik prognyelvet ismered? A programozáshoz a következetesség a kulcs. A zsírégetéshez is.

Hajrá! :)

2017. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!