Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a főbb jó és rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a főbb jó és rossz tulajdonságaim, mit gondoltok mennyire van így esélyem hogy párt találok? 19F

Figyelt kérdés

Jó tulajdonságok: Megbízható vagyok, kedves, romantikus alkat (bár nem tudom ez manapság mennyire pozitív), a gondolkodásmódom logikus és humánus.


Rossz tulajdonságok: nem vagyok túl beszédes, szeretek sok időt egyedül tölteni és elbújni a világ elől, kicsit lusta vagyok, a humorom kicsit morbid és fekete.


Emellett még:

Főbb tevékenységeim sorozat/film nézés, kockulás és lógás a barátaimmal.

Külsőm: barna rövid haj, barna szem, átlagos testalkat, 187cm magasság.

A jövőmmel kapcsolatban bizonytalan és határozatlan vagyok (munka és tanulás szempontjából).


Ki mit gondol? Ha van ami kéne még a véleményhez akkor kérdezhettek nyugodtan.



2016. márc. 15. 15:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
69%
nem akarlak lehangolni, de a szeretek a barátaimmal lógni és filmet nézni, és lesz@rom a tanulást, munkám sincs dolog nem annyira előnyös. a kinézet ennyi alapján rendben van
2016. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem oké vagy :)
2016. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 VirágésBence ***** válasza:
82%
Ezek a tulajdonságok összességében nem csökkentik az esélyeidet nullára, de van pár ami konkrétan nekem nem imponál, ha nálam próbálkoznál nem sikerülne. Ezek a "nem vagyok túl beszédes", "szeretek sok időt egyedül tölteni" (bár ez azt gondolom, hogy változik, ha az ember szerelmes lesz), "a jövőmmel kapcsolatban bizonytalan és határozatlan vagyok". Az utóbbi egyébként számomra azért kizáró ok, mert szeretem, ha egy férfinak vannak tervei, céltudatos, elképzelése az életéről, akár a családalapításról, a munkájáról, meg úgy általában a dolgairól. Egyébként hány éves vagy?
2016. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 VirágésBence ***** válasza:
Ja, bocsi, ott van :D
2016. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát én úgy vagyok vele hogy szeretek sok időt egyedül tölteni, de ha lenne barátnőm akkor esélyes hogy minél több időt szeretnék vele tölteni.


A munkás dolog pedig bővebben kifejtve annyi hogy még nem találtam olyan munkát vagy szakmát ami olyan szinten érdekelne hogy azt tudnám csinálni egész életemben. Ettől függetlenül fogok tanulni valamit és munkát is szeretnék, szóval nem az van hogy leszarom lesz ami lesz.

Az a rész arra vonatkozik hogy még nem tudom elmondani magamról hogy "ezt meg ez tanulom mert érdekel és xy-ként szeretnék dolgozni"

2016. márc. 15. 17:45
 6/14 darabkat ***** válasza:
AZ, hogy bizonytalan vagy a jövődet illetően nem a legjobb tulajdonság, bár persze vannak fokozatai. Én se tudom MÉG mindig, hogy mit csinálok pár hónap múlva, mikor végzek az egyetemen. Persze dolgozni szeretnék, direkt úgy választottam szakot, hogy az keresett legyen, ezzel nincs baj+szeretem a nyelveket is,de nem érzem,h ez lesz álmaim karrierje. Azonban gimiben is mindig nagyon jól tanultam, szóval az megvolt célnak, hogy ne mondjuk egy gyárban robotoljak. :D Ezt csak azért írtam le,mert nem mindegy, az ember mennyire céltalan. Olyannal pl. sosem jönnék össze, aki alig tanul,mert meh, úgyse tudja mit akar vagy mi lesz belőle, ez nagyon kiábrándítana.
2016. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elég baj, hogy lusta vagy, nem sportolsz (?) és nem tudod mit akarsz a jövőddel. Ezt más nem fogja helyetted eldönteni, kockulás helyett inkább ezen kezdj el sürgősen gondolkozni, olvass önfejlesztő könyveket, rád fér.
2016. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Iskolában milyen tárgyakat szerettél? Vagy szeretsz barkácsolni, esetleg megjavítani dolgokat? Azért ezen a vonalon ki tudnál indulni és tudnál keresni valami szakmát.

Nekem a céltalanság eléggé kizáró ok tud lenni, mivel nekem vannak elképzeléseim a jövőmmel kapcsolatban és nagyon lehangolna, hogy a páromnak nem lenne. Sőt, vissza is tudna húzni. Na meg nem akarom én eltartani egyedül őt is majd a 3 gyerekemmel együtt egyedül... sok munka miatt magamra 1 perc sem maradna, mindig fáradt lennék... nekem sajnos vagy nem sajnos ezek jutnak eszembe, ha egy 19 éves ember ilyet mond. Remélem, hogy az őszinteségem nem lesz baj, de nálam nem lenne esélyed. 20/L

2016. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet hogy igazából hogy mindenféle téren körülnéztem hogy mi érdekelhetne engem de egyáltalán nem találtam semmit. Talán az egyetlen dolog amit szeretek az az angol nyelv de azzal önmagában nem megyek semmire mert ez egy alapvető dolog manapság hogy valaki tudjon angolul.

De egyébként bővebben kifejtve úgy vagyok hogy még nem tudom mit szeretnék csinálni ezért várok egy keveset, és ha ez idő alatt sem találok semmit akkor mindenképpen elkezdek tanulni valamit vagy szakmát csinálni, szóval nem tervezem hogy nem csinálok semmit akár 10 évig sem mert nincs semmi nekem való

2016. márc. 31. 02:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. Nekem simán bejönnél,ha pár évvel idősebb lennél
2016. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!