Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz h az elso szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz h az elso szerelem akkor jon amikor nem szamitunk ra?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nem.
2017. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Tökmind1, hogy számítasz-e rá :D Nyugodtan csináld meg a matek leckédet.
2017. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy jött. Az már dolog hogy csak én voltam belé szerelmes
2017. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem úgy jött :DDDDDDD

évekig hajkurásztam a szerelmet, semmi, majd 16 évesen teveclubbon bejelölt egy csaj, elkezdtünk dumálni, és 1,5 éves kapcsolat lett belőle :) :DDD


mondjuk nekem az összes kapcsolat ilyen volt... rajta vagyok barátnő 'keresésen' egy évig, semmi, elmegyek haverok szilveszteri bulijába, hogy 'jó hát, akkor nincs csajozás, csak egy sima buli haverokkal', majd az újévbe már kapcsolatban léptem át :D



de ezek szerintem inkább 'vakszerencse' jellegűek

+ igazából annyi alapja lehet az egésznek, hogy ha csajozni akarsz, barátnőt keresel, akkor rajtad van a nyomás, bizonyítási vágy, stressz, stb, ami sok mindenben megmutatkozik;

míg ha nem kutakodsz, akkor magadat adod mindig, semmi tudat alatti motoszka, s ez a kis plusz magabiztosság megfoghat adott lányt

2017. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!