Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mikor írjon a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor írjon a lány?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác aki tetszik. Közös ismerős révén ismertük egymást, főleg csak látásból. Rám írt, segítség kellett neki valamiben, megbeszéltük hogy találkozunk és utána teljesen másról, mindenről beszélgettünk órákat. Majd máskor is írt ugyan azzal kapcsolatban és megint csak ugyan az lett a végkimenetele. Mikor találkoztunk elmagyaráztam neki amit kellett majd beszélgettünk kb 2 órát, nem volt kínos csend sem vagy ilyesmi, ami nálam nagyon ritka. Haza is kísért. Utána nagyon vidám voltam, rég tetszett így bárki is mint ez a srác csupán pár beszélgetés után. Majd teljesen meglepett, hogy írt újra, beszélgettünk mindenféléről. Nos, ez 2 napja volt ami tudom, nem sok, nem is szeretem, mikor valaki minden nap írogat, eddig csak olyanban volt részem. A kérdés inkább az lenne, hogy mondjuk néhány nap múlva ha ő nem keres keressem én? Nagyon nem vagyok olyan aki rá ír egy srácra még ismerkedő fázisban, de rossz lenne, ha ilyen miatt szalasztanám el. De túl nyomulósnak sem szeretnék tűnni. Nem szeretem ezeket a taktikázásokat, de most mégsem tudom eldönteni mi legyen. Vagy hagyjam és várjak míg egyszer csak ír vagy nem ír? Mit tanácsoltok?

19/L (igen tudom, ennyi idősen már nem kéne ilyennek gondnak lennie, én sem gondoltam, hogy lesz)



2017. máj. 22. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írhatsz neki te is, de ha esetleg nem írna vissza egyből, akkor ne írjál újra neki, az már nyomulós (szerintem). Helyette várd meg amíg visszaír. 18/F
2017. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzi, hogy írni szeretne.
2017. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!