Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről, ti is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, ti is ezt vettétek észre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez egy olyan kérdés, aminek a kiírását 2-3 hete tervezem. Akkor elhatároztam, hogy 100 lánnyal fogok elkezdeni beszélgetni Anotalkon az elkövetkező hetekben, és készítek egy összeállítást arról, kivel meddig jutottunk.

Két éve voltam fent igazán sokat Anotalkon, és akkor egész sok lánnyal folytatódott Facebookon a beszélgetés, egyikükkel találkozgattam is azon a nyáron. Január környékén kezdtem el megint többet feljárni, és most is volt, akivel megtaláltam a közös hangot, de lényegesen rosszabbnak tűntek a beszélgetések, és a "közönség". Télen is találkozgattam egy-két lánnyal, de mivel egyre rosszabbnak tűnt a felhozatal, kíváncsiságból úgy gondoltam, elkészítem ezt a felmérést. 5+2 kategóriára osztottam a 100 lány reakcióit, lássuk a medvét:


21-en annyira primitívek voltak, hogy velük képtelen volt beszélgetni. Ide tartoznak a trollok, a bunkók, és akik nagyon helytelenül írtak, vagy egy-két szavakban válaszoltak folyton.

23-an váratlanul kiléptek beszélgetés közben. Persze ez lehet a mobilnet miatt, de azért szerintem a legtöbben unatkoztak, és nem is volt kedvük igazából beszélgetni.

25-en kiléptek a korom miatt. Ez az, amit teljesen megértek, nem mindenki szeretne idősebbekkel beszélgetni, és az Anotalkot általában nagyon fiatal lányok használják.

13 lánnyal nem találtuk meg a közös hangot. Ez azt jelenti, hogy értelmesnek tűnt, de vagy a lovak érdekelték nagyon, vagy animerajongó volt, vagy egyszerűen nem találtunk olyan témát, amiről mindketten szívesen beszélgettünk volna.

9 lánnyal jól elbeszélgettünk, de csak Anotalkon. Ők általában nem adták meg a számukat/nevüket, úgyhogy nem is tudtuk máshol folytatni a beszélgetést annak ellenére, hogy jó fejek voltak.

1 esetben az én mobilnetem szakadt meg.


Ez eddig 92, maradt 8, akivel folytattuk máshol.


Egyikükkel Viberen folytattuk, viszont elromlott a telefonom. De van egy olyan érzésem, hogy vele sem lett volna tartós. Egy törölt Facebookról, egynek pedig hiába írtam másnap, miután elköszöntünk, már nem válaszolt.

A maradék ötből három általános iskolás. (Amikor elmondtam a nevem, ezt még nem tudtam, csak miután bejelöltek!) Maradtak ketten, akikből az egyik tegnap óta "látta, de nem válaszol", a másik szintén, de vele korábban legalább napokig beszélgettünk, ő egész értelmesnek tűnt, 18 éves.


Komolyan ez a helyzet, gyerekek? :D Megmondom őszintén, én arra számítottam - főleg a korábbi tapasztalatok miatt -, hogy a 100-ból egy-kettővel azért fogok majd találkozni, vagy legalább a neten megmarad a beszélgetés. Szerintem a kérdésemből kiderül, hogy egész értelmes vagyok, és egyébként nem volt gond sosem azzal, hogy szót értsek a lányokkal, mindig tudtam beszélgetni akár online, akár személyesen.

A másik, amiről kíváncsi vagyok, mit gondoltok, hogy vajon ha elmegyek egy szórakozóhelyre, ahol 16+ a korhatár, hasonlóak az esélyeim? Nyilván nem próbálkoznék be száz lánynál, de pl.: három lányból kettő vagy teljesen idióta, vagy random lelép beszélgetés közben, vagy szóba sem áll velem a korom miatt? :D Csak mert 100-ból 69-re ez ráillik. Tegyük fel, hogy buliban azért kiszúrom, hogy értelmes-e a lány, és vevő-e a közeledésemre. De még akkor is kiderülhet, hogy nem találjuk meg a közös hangot, vagy ő csak ott a buliban akar magának egy havert, aztán se haza nem megyünk, se nem találkozunk utána. (Mint ahogy 13 és 9 lány tette ezt.) Persze ha kivesszük az általános iskolásokat, akkor sokkal jobb a helyzet, mivel a fentiek között is volt jópár.


Mindenféle meglátásnak, véleménynek örülök. Kérdezhettek is, ha valami nem tiszta. Előre is köszi! :)


23/F



2017. máj. 24. 20:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
:O
2017. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
23 évesen nincs jobb dolgod?
2017. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Kitartó vagy! :D

Én nem számítottam volna nagyobb sikerre. Az emberek (nem csak a csajozás, de az alapszintű ismerkedés szintjén is) csökkenő tendenciát mutatnak kommunikatív képességeiket tekintve, ez meggátolja őket attól, hogy tartalmas, sokáig tartó beszélgetéseket legyenek képesek fenntartani.

17/F

2017. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#2:


Két helyen dolgozom és a záróvizsgámra készülök. Ha megfigyeled, kb. 20 napra elosztva a 100 beszélgetés azt jelenti, hogy naponta kb. 5 lánnyal kezdtem el beszélgetni. Mit mondjak, nem volt túl időigényes.


#3:


Áttörő sikert én sem vártam, de azért a 100-ból nulla nem csak az elvárásaimat múlta alul, de azt is, ami korábban jellemző volt. Nem akartam ilyen "régen minden jobb volt" jelleget adni a kérdésnek, de korábban tényleg sikerült találkozgatnom másokkal.

2017. máj. 24. 20:52
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett ez a kísérleted. Szóval köszi, hogy vetted a fáradságot és megosztottad. Szinte kedvet kaptam én is hozzá. :D

Néha anotalkozom egyet pár órára, és olyankor legtöbbször akad egy lány, akivel folytatódik a beszélgetés máshol. Csak legtöbbjük vidéki, ráadásul az ország másik feléről, így nem haladunk sokra. Inkább pestiekkel ismerkednék, de ők ritkák meg flegmábbak:p

20/F

2017. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Komoly kis cociológiai kutakodás, le a kalappal. Már csak egy kérdésem maradna, amire őszintén remélem, hogy hasonlóan kimerítő választ tudsz adni: kitérdekeee? mihez kezdjünk ezzel az információval?? És még mielőtt jönne az önvédelmi mechanizmus, hogy "ha nem érdekel minek olvasgatod meg kommentelsz"- ezt akár ki is hagyhatjuk. De komolyan! Mi volt ezzel a szándék?
2017. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A 3-as és az 5-ös válaszolót például érdekelte.
2017. máj. 24. 23:08
 8/26 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik az ötlet! Az eredmény már kevésbé... szörnyű hová tartunk ilyen téren. Mert ha egy lány már nem flegma egy sráccal, akkor ciki. Persze fontos kérdés, hogy nézel ki.

18/L

2017. máj. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ki előtt lenne ciki, ha egy lány nem flegma egy fiúval? Az anotalkos beszélgetést ráadásul nem is látja más, ezért sem értem ezt a dolgot.

A kérdés szempontjából nem olyan fontos, hogy nézek ki, hiszen 96 lány esetében ez lényegtelen volt (A fölső 92 + a 3 általános iskolás + aki letörölt, az is az volt.) A maradék néggyel kétlem, hogy a kinézetem miatt szakadt félbe a beszélgetést, hiszen korábban jóval több lánnyal beszélgettem sokáig Facebookon, mint négy.

2017. máj. 25. 09:53
 10/26 A kérdező kommentje:
Úgy értem, 92-en nem is láttak, hiszen csak Anotalkon beszélgettünk.
2017. máj. 25. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!