Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a "rosszfiúk"-ról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "rosszfiúk"-ról?

Figyelt kérdés

Szóval... Nos igen, annak tartom magam. Rendes alak vagyok, kedves, figyelmes, ne értsetek félre. Tehát nem átgázolok a lányokon, ugyanúgy egy normális hosszú kapcsolatot akarok, mint az emberek nagyja.



De mégis nehéz, mivel olyan közegben olyan szokásokkal rendelkezem amik nem épp a legkövetendőbb emberré tesznek.


Szóval a kérdésem lényege: Vannak olyanok itt, akiknek tetszene ha a srác, akivel vannak nem beszari, a rosszfiú fajta, de mégis komoly kapcsolatot akar. Van aki ezt el tudja fogadni? (semmi társkeresés cél nincs a kérdésben, érdekel hogy van-e remény. Mindazonáltal beszélgetni szívesen beszélgetek unalmas magányomban bárkivel)



2017. ápr. 23. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a statisztikak szerint az ilyen egyenek 100% maganyosan hal meg.
2017. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Fenébe a statisztikákkal :D Eddig is voltak barátnőim, maximum eddig nem jellemeztem így magam. Most már talán, de a jellemem még mindig inkább a naiv 13 éves szűzfiújéra emlékeztet.


Az érdekel, hogy a személyemben létező ilyen ellentmondás mennyire negatív, vagy pozitív jellemző

2017. ápr. 23. 21:51
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem mindig bejöttek a rosszfiúk. Semmi gond sincsen velük. Sőt annál érdekesebbek. Szóval ha szeretnél beszélgetni hogy ne unatkozz akkor írj nyugodtan :)

L

2017. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Pedig nem is rossz ha vannak ilyen fiúk mert nekem bejön az ilyen
2017. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem attól hogy valaki nem "beszari" az alapból egy jó tulajdonság és ez nem tesz valakit rosszá. Nekem is bejönnek "rosszfiúk", de kinek mi számít rossznak. Szívesen beszélgetnék veled, csak hogy bemutathasd unalmadban miért is vallod magad rossznak.

16/L

2017. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg megbecsülöd a lányt, akivel együtt vagy, nem csinálod fel és hagyod ott, nem drogozol vagy ölsz embert annyira nem lehetsz rossz. Bírom amúgy azokat a fiúkat, akik esetleg nem a "kedves" csoportba tartoznak. És ha a felül felsoroltak közül egyiket sem csinálod, egész szimpatikus lehetsz.
2017. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha egy rosszfiú (vakmerő, lázadó stb.) kedves és figyelmes, az maga a főnyeremény.
2017. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy társaságban meg az életben hogy viselkedik egy fiú, a lényeg hogy velem kedves legyen és megértsük egymást. Ha valaki szeret akkor elfogad téged úgy ahogy vagy legyél jó vagy rossz fiú.
2017. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem leszel rosszfiú mert nem viszed ki a poharat a szobádból ha anyád mondja,hogy vidd ki mert mosogatás van.
2017. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit se baj ha bizonyos mértékig rosszfiú vagy :) meg ha nem vagy beszari az külön egy jó pont,mert őszintén hová tüntek az olyan fiúk akik bátran kezdeményeznek és nem önsajnálatot játszanak? :D Szóval abszolút elfogadható
2017. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!