Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mindenki lekoptat?

Figyelt kérdés

A kinézetem miatt minden lány visszautasít. Pedig én odaadnám a szívem egy lánynak, szeretném és nem csak játszanél vele...

Miért ilyen fontos az arcom kinézete? (Amigy igenyes sportember vagyok)



2017. máj. 26. 23:11
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Kedves kerdezo!

Eloszor is az, hogy kinek mi a csunya, az nagyon relativ.

Masodszor szerintem nem az a lenyeg, hogy milyen az arcod, hanem az, hogy milyen belso tulajdonságokkal rendelkezel .

Es harmadszor igen, sajnos sok lany a penzre megy, es ez iszonyat gaz!

Ja es lehet, hogy nekem van visszamaradott , es rossz felfogasom, de inkabb ebredek egy csunya arcal rendelkezo, de Jófej srac mellett, mint egy jóképű , de bunkó mellett.

De ez meg így általánosítás a részemről.

Igazából az a lényeg , hogy nem a külsőségeken múlnak feltétlenül ezek a dolgok. És nem is a pénzem

2017. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mindenki is?
2017. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

A fogszabályzó még rondább :(

És mellettem senki se ébredne fel szívesen

2017. máj. 27. 11:45
 24/30 anonim ***** válasza:

Honnan veszed h rondább?

Ezt most nem értem...

Nem a fogszabályzóra gobdolj, hanem amikor készen vagy vele és levesznek...

Utána szép szabályos fogad lesz...

2017. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Inkább 18 évesen legyen, mint harminc évesen.

16/L

2017. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ez igaz..
2017. máj. 27. 20:32
 27/30 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, hogy mindenki lekoptat? Hol szoktál ismerkedni?

17F

2017. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a pénz dolgot. Jó munkám van, 70 millás lakásban lakom, 5 milliós kocsival járok, mégsem kellek a kutyának se. Első randi után mindig megkapom, hogy nincs meg a kémia...
2017. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Pedig én is mindent megadnék már azért, hogy legyen valaki, aki szeret, vár haza munka után, hozzá bújhatok, stb. De úgy látszik, nekem ez nem jár.
2017. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én sem kellek senkinek, minden lány elutasít a külsőm miatt, pedig átlagos lányoknál próbálkozok. Soha nem volt még barátnőm, de így nem is lesz gondolom. Rengeteg társkeresőt kipróbáltam már, de még csak az üzeneteimre sem reagáltak, de ha mégis, akkor a legjobb esetben is csak barátként könyveltek el................... 22/F
2018. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!