Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek bejönnek a gamer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek a gamer lányok?

Figyelt kérdés
Mármint a rendes, nem "ál gamer"-ek.

2017. máj. 28. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Itt most kilógok a sorból azzal hogy azt mondom jobb szeretném ha jönne egy olyan lán akiért megéri felállni a gép elől. De a legtöbb hozzám hasonlóan gamer srácnak szerintem ja, hacsak nem valami ormótlanul ronda, bár a szépség relatív.
2017. máj. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyjából annyit és ugyanazzal játszik, mint én, akkor igen, de ez inkább csak előny, nem feltétel.
2017. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hajjaj. :D

De leginkább akkor, ha nem rédzsel, és nem üvöltet mindent.

Mikkel játszol?

2017. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem 8, én is sokat ülök a gép előtt,

ez általában YT videókat, olvasást, Gyakorizást, és mellé kis játékot jelent.

De, ha olyan van, találkozom a kevés olyan ismerősömmel, akit érdeklek is.

Egyszóval én nem az a fajta "pc függő" vagyok, aki ismer egy csomó játékot,

tudja, hogy melyik patch milyen újításokat tartalmaz, melyik autóba melyik motort, és futóművet kell választani, hogy a legjobb legyen,

vagy melyik hőst kell kiválasztani egy bizonyos feladathoz, hogy a leghatékonyabb legyen az offenzíva...

Mit tudom én...

De, ha nem állandóan csak arról tudna beszélni, hanem benne lenne pl egy sétában/pingpongban/akármiben is, akkor jó.

Azzal semmi bajom, ha valaki sokat gépezik.

2017. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

17F

2017. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha közös életet élünk és csak én dolgoznék, biztossan kirángatnám elölle, egyáltalán másra jutt ideje ? Vagy a gyereknek a szülőiére is nekem kell elmenem egyből a munka után, persze, ezt most a nő is mondthatná, hogy munka után neki kell mennie, de ez így jó, az más, ha azért nem tud elmenni, mert túlórázik, de nekem be ne merje nyögni, hogy épp a Katarina-t húzza ki 30-ra, mert akkor biztossan mondok valamit.
2017. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Persze! Ha valaki ismer ilyen lányt l, esetleg te is az vagy, nyugodtan írhatsz is :)
2017. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!