Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha nincs barátotok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nincs barátotok, akkor hol szoktatok keresni? Látszik egy lányon, ha sose volt barátja vagy épp nincs? Nektek bejönnek a vékonyabb fiúk is (65-75 kg)? Köszi! F

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Igen, bejönnek a vékonyabb fiúk, nagyon is. De nekem mindig volt barátom. Mindig.

Ha odamész hozzá ismerkedni, akkor ki fog derülni számodra, hogy van-e barátja, vagy nincs?

Akinek meg sohasem volt, de már elég idős ahhoz, hogy sohase legyen, arról pedig úgy vélekedem, hogy látszódik, mert önbizalomhiányos, és ennek 2 megnyilvánulási formája lehet: vagy visszahúzódó és csendes, vagy pedig ennek ellenkezője.

2017. ápr. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem sem volt még barátom, de aztán 2 éve egy ismerkedős oldalon teljesen véletlenül egymásra találtunk, annak ellenére, hogy én csendes és visszahúzódó voltam, illetve egy picit vastagabb voltam(60 kiló körül). Egyébként nem lehet megmondani ránézésre, hogy volt-e vagy van-e valakinek barátja. Nekem sajnos nem jönnek be, mivel kb egy súlyban vagyunk és ha magasabb mint én, akkor kövérnek érezném magam mellette. De ha vékonyabb csaj lennék, nem lenne vele bajom szerintem. :)
2017. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, 20 kg-val több a 60-nál, és mivel a barátnőm, pontosan tudom, hogy neki is bejönnek a vékonyak. A vékony srácoknak is ő :)
2017. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!