Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok egyenlő eséllye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok egyenlő eséllyel indul egy kövér és egy sportos srác? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A kövér alatt nem ducit értek hanem ténylegesen kövéret (93kg/169cm). Ez vagyok én. Egyébként 17 éves vagyok.


Mostanában sokszor hallottam azt hogy nem vagyok undorítóan kövér ne gyűlöljem magam stb, dobjak le 10 kg-t szépen a nyár alatt és kész. Persze akkor sem leszek sem izmos, sem sportos, de kezdem elhinni azt hogy tényleg nem vagyok undorítóan túlsúlyos mert kb eddig a tükörben ilyen Star Wars-os Jabba figurának láttam magam, de már kezdek rájönni hogy nekem inkább problémás az önértékelésem mint a súlyom, és a súlyom leginkább ezért is lett ennyi mivel ugye az étel amolyan boldogság pótlék volt mint sok más túlsúlyos embernek. Na mindegy, a lényeg az hogy azt a tízest le is fogom dobni, diéta testmozgás meg ilyenek. De attól függetlenül még mindig zéró esélyt látok egy párkapcsolatra.


Mivel: Vegyünk engem példának, ha nálam próbálkozna egy túlsúlyos és egy sportos testalkatú lány, egyértelműen a sportosat választanám mert az olyan lányok tetszenek.

Éppen ezért gondolom azt hogy egy kövér srácnak lehet akármilyen jó stílusa, lehet bármilyen jó fej,humoros,intelligens stb. Akkor is kevesebb eséllyel indul egy relatíve "jó" csajnál (remélem értitek mire gondolok a "jó csaj" címszó alatt, azért egy kicsit kifejtem: Nem a 100 kg vakolatot viselő p***anadrágos tini r***ncokra gondolok, hanem a tényleg szép testalkatú szép arcú, természetesen szép lányokra). És ahogy elnézem minden korosztályban kevés olyan van aki mondjuk szép alakú lány és a kövér pasik jönnek be neki, vagy éppen sportos srác és a kövér lányok tetszenek neki. Tudom hogy sokan mondják hogy ők már sok ilyen párt láttak, hát én nem tudom hogy ők milyen kábítószert használnak de adjanak nekem is, mert én eddig kb 3 ilyet láttam a 17 évem alatt. Pedig megfordultam már viszonylag sok helyen.



Na de a lényeg: Velem egy korosztályba tartozó lányok, nálatok egyforma eséllyel indul egy kövér és egy sportos srác?



2017. máj. 29. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lenne esélye. Bár neked nem tudom mennyi esélyed lenne az ideáljaidnál, ugyanis a sportos, nagyon vékony lányoknak a hasonló alkatú fiúk jönnek be.


Én azt mondom igazából esélye mindenkinek a nála egy fokkal jobb vagy egy fokkal rosszabb közötti tartományban lehet.

2017. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem zéró az esélyed párkapcsolatra. De nyilván nem annál lesz nagy esélyed, aki kifejezetten a sportos alkatúakra hajt.

Szerintem azért gondolod ezt, hogy nincs esélyed, mert azt hiszed, hogy mások is úgy gondolkodnak, mint te. Nekem az fura, hogy neked ennyire meg van az ideálod és ahhoz ragaszkodsz. Így valóban nehéz lesz találni valakit. Te is adj esélyt annak, hogy sokféle lányt megismerj, és lehet, hogy te sem a legjobb alakú, legszebb arcú lányt fogod a legszimpatikusabbnak találni.

2017. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Őszinte leszek. Nálam hátrányban indul egy túlsúlyos srác. Nem esélytelen, de hátrányos. Az is kérdéses, hogy miért túlsúlyos. Ha betegség miatt, az teljesen más kérdés. Ha dolgozik azon, hogy lefogyjon az is plusz pont. De van olyan duci ismerősöm, aki tojik az egészre, és egész nap a gép előtt ül és zabál. Na az ilyen igénytelenség viszont nagyon taszít.

Te a kérdésedben sportost írtál. Nekem nem fontos, hogy sportos, izmos, szálkás legyen. Mármint fontos, de egy normál testalkatú fiúnak is ugyanannyi esélye van, mint egy izmosnak. :D

17/L

2017. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2


Én bármilyen lánnyal szívesen ismerkedek, nem azt mondom hogy olyan lányokkal szóba sem állok akik nem az ideálom képviselik.


És valóban volt már olyan példa hogy tetszett olyan lány aki eltért attól azoktól a lányoktól akik általában bejönnek. De erre kb 3-4 példa volt.


Sajnos van egy ideálom ami ellen nem tudok mit tenni, az ember nem szabhatja meg hogy ki iránt érez vonzalmat.


#1


Nem a nagyon vékony lányok jönnek be, hanem kb az ilyenek.


[link]


Remélem így már tiszta mindenkinek hogy mit értek a sportos alatt. Jó, mondjuk persze lehet hogy van olyan akinek ő már nagyon vékony. Ez a baj gyerekek, a szépség nagyon relatív...

2017. máj. 29. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akit linkeltél, ő már az eléggé vékony kategóriában van..és az ilyen bombázó csajokra jut épp elég bomba pasi is, ha érted...persze tudom, nehéz megváltoztatni az ideált, nekem is a fekete hajú, kék szemű, barna bőrű férfias, izmos pasik jönnek be a legjobban, de tudom, ilyennel összejönni az én adottságaimmal esélytelen.
2017. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kinek, szerintem nem tartozik abba.


De amit mondtál az teljesen igaz, a gyönyörű nők a nagyon helyes pasikkal állnak össze. Ez így van rendjén.

Az oroszlán sem szexel a majommal, és az ember sem húz az egyik lábára piros a másikra kék zoknit, szóval ja, érted...


Na mindegy, az biztos hogy nehéz lejjebb adni az embernek az elvárásaiból. De én úgy vagyok vele hogy senkivel nem fogok összejönni csak azért mert nem találok más és "ki vagyok éhezve" akkor inkább maradok egyedül.


Én úgy vagyok vele hogy egy párkapcsolat legyen 100%-os vagy ne legyen.


Ez alatt persze nem az értem hogy nincsenek veszekedések meg ilyesmi.

Hanem érezze mindkét fél azt hogy igen, én egy ilyen társra vágytam, ezt kerestem és most megtaláltam. És valóban van esély arra hogy "életünk párja" nem olyan lesz mint amilyennek mindig is elképzeltük.

2017. máj. 29. 17:51
 7/13 A kérdező kommentje:
Kinek mi*
2017. máj. 29. 17:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, úgyis lesz valaki akinek így jössz be.

Egyébként szerintem tulsúllyal is lehet jó csajokat "fogni" :D

Szintén 17/F vagyok, de nem Magyarországon élek. Az alkatom elég mackós, nagy vállal illetve karokkal. Átlag magas vagyok. (176cm) (Barna haj, kékes-zöld szem, mondjuk nem lényeg.)

Viszont 2 hónapot voltam múlt évben Magyarországon és annyi 10-es bomba csaj akadt rám, mint amennyi még egész életembe sosem :DD

Nem hiszem, hogy anyagi helyzetem vagy lakóhelyem miatt tetszettem volna nekik, mivel az ilyenféle magánügyeket jobb szeretem titokban tartani.

Egyébként nem tartom magam jóképűnek vagy bármi hasonlónak már csak azért is mert nem akarom hogy egoistának tartsanak. Viszont tényleg meglepő volt, hogy milyen lányok jöttek oda hozzám ismerkedni, sőt volt hogy valaki közösségi oldalon jelölt be, mert ő ismerkedni szeretne, de sosem látott vagy ismert. Egyből úgy kezdte a beszélgetést, hogy mikor jössz errefelé, mert lehet addigra "megnősülök" :DD

(Fun fact: Azt ne mondj lánynak amit én írtam, mert örök életre megutál :D "Áldásom rátok")

2017. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, örülj neki hogy ilyen jó helyzetben vagy :).


Én egyébként nem mackós vagyok, hanem rendesen kövér, a vállaim igaz hogy viszonylag szélesek, de a súlyomhoz mérve nem igazán, de a karom az nem vastag kicsit sem.

2017. máj. 29. 22:51
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Meg lehet kövezni, de nálam tényleg hátrányból indulnak a túlsúlyosok, ahogy a csontváz pasik is. Nem szeretem a szélsőségeket a testsúlyban.

Vagy adj lentebb (jóval) az igényeidből, vagy változz. Amúgy egy icike-picikét átérzem a helyzeted: volt idő, mikor a depresszióm miatt felszedtem pár kilót, nem sokat, de épp eleget, hogy ne érezzem magam jól. 159/58 voltam, és a felesleg rajtam kifejezetten meglátszik. 2 év alatt lementem 47-re, valami miatt, nem sportoltam, nem koplaltam. Passz. 17/L

2017. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!