Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok egyenlő eséllye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok egyenlő eséllyel indul egy kövér és egy sportos srác? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A kövér alatt nem ducit értek hanem ténylegesen kövéret (93kg/169cm). Ez vagyok én. Egyébként 17 éves vagyok.


Mostanában sokszor hallottam azt hogy nem vagyok undorítóan kövér ne gyűlöljem magam stb, dobjak le 10 kg-t szépen a nyár alatt és kész. Persze akkor sem leszek sem izmos, sem sportos, de kezdem elhinni azt hogy tényleg nem vagyok undorítóan túlsúlyos mert kb eddig a tükörben ilyen Star Wars-os Jabba figurának láttam magam, de már kezdek rájönni hogy nekem inkább problémás az önértékelésem mint a súlyom, és a súlyom leginkább ezért is lett ennyi mivel ugye az étel amolyan boldogság pótlék volt mint sok más túlsúlyos embernek. Na mindegy, a lényeg az hogy azt a tízest le is fogom dobni, diéta testmozgás meg ilyenek. De attól függetlenül még mindig zéró esélyt látok egy párkapcsolatra.


Mivel: Vegyünk engem példának, ha nálam próbálkozna egy túlsúlyos és egy sportos testalkatú lány, egyértelműen a sportosat választanám mert az olyan lányok tetszenek.

Éppen ezért gondolom azt hogy egy kövér srácnak lehet akármilyen jó stílusa, lehet bármilyen jó fej,humoros,intelligens stb. Akkor is kevesebb eséllyel indul egy relatíve "jó" csajnál (remélem értitek mire gondolok a "jó csaj" címszó alatt, azért egy kicsit kifejtem: Nem a 100 kg vakolatot viselő p***anadrágos tini r***ncokra gondolok, hanem a tényleg szép testalkatú szép arcú, természetesen szép lányokra). És ahogy elnézem minden korosztályban kevés olyan van aki mondjuk szép alakú lány és a kövér pasik jönnek be neki, vagy éppen sportos srác és a kövér lányok tetszenek neki. Tudom hogy sokan mondják hogy ők már sok ilyen párt láttak, hát én nem tudom hogy ők milyen kábítószert használnak de adjanak nekem is, mert én eddig kb 3 ilyet láttam a 17 évem alatt. Pedig megfordultam már viszonylag sok helyen.



Na de a lényeg: Velem egy korosztályba tartozó lányok, nálatok egyforma eséllyel indul egy kövér és egy sportos srác?



2017. máj. 29. 14:07
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nekem a súly és az alak az, ami szinte legkevésbé számít egy fiúban. Volt már, hogy 165/90 körüli fiú jött be, de olyan is, hogy egy sportosabb, de egyiküknél sem a súlyuk volt a lényeg, sokkal inkább a humoruk, a kisugárzásuk, a mosolyuk. Lényeg, hogy valami megfogjon bennük:)

Te is biztosan fogsz találni olyan lányt, akinek teljesen mindegy, hogy hány kilót mutat a mérleg, és még az elvárásaidnak is megfelel:) 16/l

2017. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Eléggé hasonlítunk kivétel 1 dologban nekem a telt lányok jönnek be akkor is ha pl egy sportosnál esélyem lenne és egy teltnél egyértelműen a telt.

Én hát nem nagyon látok esélyt sőt olyan telt lánnyal nem találkoztam még neten sem akinek ne a sportos pasi kellett volna vagy is nem hazudok mert 2-3 beszéltem de mind vagy férjnél volt vagy barátja volt vagy 40 éves.

Na mindegy nem tűnsz rossz arcnak ha gondolod össze haverkodhatnánk.21f

2017. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg. Az utolsóról jut eszembe, hogy van egy nagyon durván túlsúlyos lány haverom. Úgy 100kg-t súrolhatja és 170 centi sincsen.

Viszont 2 méteres kigyúrt pasikkal járkál, meg kockahasúakkal egyéjszakázik, raadásul a buliban egyszerre 3-an falják egymást.

De még csak nem is néz ki jól, nem tudom hogyan csinálja :DD

Az ilyenek tartsák benned a lelket, meg az hogy a Priust is megvette valaki :)

2017. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!