Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Sokan a vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Sokan a vékony sportos lányokat tartjátok vonzóbbnak, szexinek. Miért jobbak ők mint pl a molettebb lányok? (nem kövér)

Figyelt kérdés
Persze van kivétel nem is tőlük kérdezem. Csak nem értem hogy sokszor a teltebb nők miért szorulnak háttérbe a férfiaknál
2017. máj. 9. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
teltebb vagyok, nem hiszem, hogy háttérbe lennék:)
2017. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

én válaszolnék a másik oldalról...mármint nekem a teltebb alak tetszik...


sokszor amikor megemlítem, hogy bejön a teltebb alak, akkor poénkodnak velem, vagy van aki komolyan gúnyt űz ebből...

mert a haverok előtt "gáz a teltebb barátnő"...

nekem volt átlagos alkatú barátnőm és elég telt is, mondjuk úgy első kézből tudom hogyan viselkednek egyesek azzal akinek teltebb barátnője van...

persze nem bántásból, csak viccelődnek meg hasonló

de maga az ex is megkérdezte, hogy "nem szégyellem mások előtt?", mondjuk ez elég rosszul esett


sokan azt mondják, hogy a vékony alak jön be nekik, de titkon a teltebb nagyon vonzó, csak hát ugye mások előtt nem merik vállalni...


akiknek meg a vékony alak jön be azoknak azért, mert ez a vonzó, nincs különösebb oka


24F

2017. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert sokkal vonzóbbak számomra,sokkal jobb a testük.Nézz meg egy nem elhízott és egy elhízott lányt pucéran.Ég és föld a különbség.
2017. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
a "molett" kategória a férfiaknál nem létezik. Aki a nők szerint molett az a férfiak szerint kövér. Aki a nők szerint kövér az a férfiak szerint nagyon kövér.
2017. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is vékony vagyok, nem akarok duci lányt magam mellé.
2017. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem kb az összes kollégám a teltebb csajokat kedveli.
2017. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
A fiúknak a vékonyabb lányok jönnek be ez tapasztalat.!:)Én is az vagyok ,rendszeresen sportolok.21/L
2017. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Rohadt egyszerű: azért, mert nem szexi látvány egy hurkás, hájas test.
2017. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mostanában pont a bár vékony derekú, de nagy seggű nőknek áll a világ.
2017. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

*meg a fa$z is. Ez kimaradt.

#9 voltam.

2017. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!