Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na ez mennyire problémás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez mennyire problémás?

Figyelt kérdés

1-2 éve de még is van olyan hogy ha azt hallom hogy szerelem vagy hogy barátnő akkor megkérdezem hogy mi az.annyira kivagyok irtva belül már hogy nem igaz.meg kiszurtam magamon hogy filmben vagy valahol látok egy párt akkor mindig azt mondom hogy:Most ez mitől ennyire fontos?

Ennyire kilennék?

20F



2017. máj. 30. 21:40
 1/3 anonim válasza:
Ez baj...rajtam még időben lehetett segíteni mert nálam is ez volt de jönni fog egy lány aki beleás a lelked mélyére megismer és megszeret
2017. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nálam nem fog eljönni mert akárhányszor próbálkoztam vagy elrohantak vagy pofámba vágták hogy ne menjek a közelükbe stb
2017. máj. 31. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ilyen voltam én is. Csak lányban :D Teljesen antiromantikus,semmi sem hatott meg,undorodtam az esküvőtől,csóktól, kézfogástól, egyszóval mindentől,ami a szerelemmel kapcsolatos. Kezdtem feladni, nem is akartam már senkit. 1,5 hónapja vagyunk együtt barátommal. 5 évig voltam ilyen, ő 2 hónap alatt megváltoztatta a véleményem. Semmi sincs veszve, csak ne zárkózz el semmi elől! ;)
2017. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!