Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy még 16 évesen nem csajozok, vagy ezek alapján problémás vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elég nyitott gyereknek mondtam magam kb 12-13 éves koromig de utána teljesen bezárkóztam.

Kerülöm az embbereket,és nem nagyon megyek a levegőre sem,

főleg videójátékozok/gépezek,a lányok sem érdekelnek annyira,nyilvánezzel nem azt akarom mondani hogy meleg vagyok:)

Nagyon zárkózott,visszahúzódó,és még gátlásosnak,önbizalomhiányosnak mondanám magam,sőt még talán enyhébb szociális fóbiám is van.

Ha egy lány hozzámszól a suliban pl:alig bírok nyelni annyira izgulok):

Pedig egyáltalán nem vagyok csúny(de gyönyörű se)

Szerintetek ez normális?

Van itt aki ilyen?

Elmúlik magától,vagy esetleg segítség kell?

Mit tanácsoltok?):



2016. febr. 23. 00:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.
2016. febr. 23. 00:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerezz olxan barátokat akik kimozdítanak othonról...én is olyan voltam mint te. De mostmár nincsennek ilyen problémáim.
2016. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet:)
2016. febr. 23. 01:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a megoldás ha kierőszakolod magad a szobából.

Minél később kezded el annál nehezebb lesz szerintem.

2016. febr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen.

Én ezzel kapcsolatba is két szempontot látok:a:Adjak neki időt,hátha elmúlik.

b:próbáljam meg csírájában elfojtani.

2016. febr. 23. 01:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mozdulj ki minél előbb, menj el hétvégén csavarogni haverokkal, és a gépet hanyagold, mert ha ilyen maradsz, akkor mindenki szemében csak egy besült kocka leszel.
2016. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne várj, nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz...

Ha eleinte még nehéz is, muszáj kimozdulnod, a barátaiddal lenned, és a lányokkal kapcsolatos izgalmad is enyhülni fog egy idő után..

16/l

2016. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!