Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg tetszene egy lany? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg tetszene egy lany? 14/l

Figyelt kérdés
Nemreg jottem ra, hogy a lanyokat is szeretem. Ez meg nem biztos dolog igaz, de miota rajottem, egyre csak erosodik, egyre tobb ra a bizonyitek azok alapjan amiket erzek es tortennek velem. Soha nem voltam meg parkapcsolatban, rajottem, hogy a lanyokban sokkal jobban megbizok, es hogy talan jobban erdekelnek mint a fiuk. Mar volt egy-ket incidens, mindig kifogom a s@ggfejeket, de sajnos tul kedves vagyok hozzajuk es nem kuldom el oket a fenebe, igy nem tanulnak semmit. Ez az en hibam. Illetve sose volt fiu baratom, es nem is szerettem fiukkal lenni vagy beszelni, talan ez is egy jel lehet. De most nem is ez a lenyeg. Van egy lany az osztalyban, eddig csak baratok voltunk, de felek hogy tobbet erzek iranta ennel. De nem tudom, ezert irom a kerdest. Azert gondolom ezt, mert pl. amikor mondok vagy csinalok valamit, elsokent mindig az o reakciojat nezem, tole kerek tanacsot, mindig azt figyelem, hogy mikor jon be a terembe, szeretek mellette ulni, megerinteni, elvezem amikor beszelgetunk, amikor atjon vagy atmegyek hozza stb. Ez a masik baratnomnel (egyiknel sem) nincs igy, csakis ezzel a lannyal. Tenyleg tetszene/szerelmes lennek bele? Vagy egyszeruen csak baratsag es zavar, hogy van neki valaki aki fontosabb nalam? Bar nem tudom, nekem minden ehhez vezetheto vissza. De kerlek, segitsen valaki, nemtudom, hogy most mi van, hogy tenyleg tobb-e o nekem mint barat vagy sem. Itt es privatban is szivesen varom a valaszokat/uzeneteket, nagyon nagyon megkoszonnem. :)

2017. jún. 2. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elofordulhat, hogy biszex vagy esetleg tobb....
2017. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is az vagyok, bar sokan mondtak, hogy ez normalis ebben a korban, en megis komolyabbnak ereztem annal, amit masok mondtak...
2017. jún. 2. 17:21
 3/5 anonim válasza:
Csak kanos vagy. Ez nem szerelem.. Mindenkinek megfordult mar a fejében h jobb lenne leszbinek v biszeksznek lenni, mert sokkal jobban megertjuk a lányokat lany letunkre. Egyszerubb megoldás. Too much sexy, bicccs, csak smarold le es kesz
2017. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is van ilyen...bár lehet nekem nem ennyire komoly,ha szeretnéd akkor beszélhetnénk erről privátban. :) *eszmecsere*
2017. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes, nyugodtan irj ram :)
2017. jún. 3. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!